Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

MIESZKANIE: KUPIĆ CZY WYNAJĄĆ?

Dodano: 2017-09-10

Wyświetleń: 852876

Czas trwania: 07:17

Opis materiału MIESZKANIE: KUPIĆ CZY WYNAJĄĆ?


         Co bardziej się opłaca? Kupno czy wynajem mieszkania? Pobierzcie i skorzystajcie z naszego kalkulatora:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1S7mBbKP7lOSL32Fd-O0afYi5fWz4SNg4kbjcvbRES3A/edit

Facebook: https://www.facebook.com/kanal.dlapieniedzy/
Instagram: https://www.instagram.com/dla_pieniedzy/

Wyprodukowane przez Abstra
współpraca komercyjna: [email protected]        

Komentarze


Dla Pieniędzy
Drodzy widzowie Dla Pieniędzy. Dziękujemy za Waszą czujność. Na mapce w 2:22 zawrotne ceny za wynajem mieszkania pomieszały kolory z legendy. Kwoty na pomarańczowo oczywiście dotyczą mieszkań o powierzchni do 38 metrów kwadratowych, a kwoty w kolorze turkusowym mieszkań 38-60 metrów kwadratowych.
Tomek Klaus
moim zdaniem lepiej wynająć, bo w życiu różnie bywa i jak się mieszkanie kupi , weźmie kredyt, np. straci się prace, problemy z spłatą kredytu i jest lipa
Paweł Krzysztof Kołodziej
W całej Europie mieszkania budują państwa i samorządy. U nas deweloperzy.
Łukasz Płetenicki
Wynajmując spłacasz czyjś kredyt. Jak Cię stać to lepiej kupić nawet na krótko a potem sprzedać jak się przenosisz, tylko najlepiej raty malejące.
Jar kas07
Niemcow? Chyba turkow bo niemcy jak polacy u mamy ile sie da.
mr. smart
Lepiej lina i do lasu po huj sie męczyć !
Mariusz Zaruski
a co z współczynnikiem dyskontującym?
Dawid Z
A co z domami?
Przemyslaw Szarek
Ok, a jak jest w Polsce z wzrostem wartości mieszkania? Na południu Anglii nasz dom wzrósł na wartości ponad £100 tysięcy po 5 latach. Biorąc nowy kredyt i splacajac stary mielismy ponad 50% wkladu własnego i rata drastycznie spadla. Czy w Polsce jest podobnie?
pawlacze
W filmie brakuje informacji że choć kupimy mieszkanie to w wielu wypadkach i tak trzeba płacić czynsz do wspólnot lub spółdzielni mieszkaniowych. Kupno wtedy zwykle nie ma sensu jeśli czynsz i rata kredytu zabiorą mam całą wypłatę. Kupiłem mieszkanie 15 km od pracy, na wsi, przy granicy z Czechami. Umeblowane za 30k. Kredyt gotówkowy na 10 lat. Także za 8 lat będę wolny od kredytu a mieszkanie będzie moje.