Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Komentarz Tygodnia: Rząd bez Macierewicza

Dodano: 2018-01-10

Wyświetleń: 331671

Czas trwania: 35:48

Opis materiału Komentarz Tygodnia: Rząd bez Macierewicza


         Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW

O rekonstrukcji rządu, odpowiedzialności Tuska za Smoleńsk, kabarecie Petru, a także historia upadku RUCH-u oraz opowieść o kolejnym polskim wynalazcy Józefie Hofmanie.
_

Fundacja Orla Straż wysyła pomoc do poszkodowanych na Bliskim Wschodzie. Pomóżmy odbudować chrześcijańskie miasto Karakoush!

► http://www.orlastraz.org/pomoz/
__

http://gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności        

Komentarze


The Doors
Nie ufam i nie szanuje ludzi,ktorzy oceniaja innych.Polskie Spoleczenstwo jest inteligentne;nie potrzebuje”doradcow”...,aby wyciagnac wnioski z tego co ich otacza.Niech kazdy sie skupi na ulepszaniu samego siebie-Swiat bedzie piekniejszy...Pozdrawiam
Mistrz Mistrz
Ten minister spraw zagranicznych to dziwny typ w Niemczech powiedział że będą rozmawiać na temat reparacji w odpowiedzi na te słowa niemiecki odpowiednik powiedział że nie ma mowy o żadnych reparacjach jedyne co mogą zrobić to porozmawiać w gronie ekspertów haha to taki z niego minister 100 razy gorszy od waszczykowskiego z Niemcami trzeba już rozmawiać krótko i wyraźnie podkreślać ich kłam i winę nie chcą rozmawiać to wysłać im rachunek za Warszawę nie chcą dalej rozmawiać wysłać im rachunek za inne miasta.
Hanys Górnośląski
Chciałem sprostować, że aktualnie partia byłego Petru nazywa się (dosłownie): "kropka Nowoczesna". Czyli nazwa jest coraz bardziej adekwatna: partia ta zbliża się do progu wyborczego czyli kompletnego zaniku.
fuerte san
feine by było, jak by Pan zrobił odcinek o Spinelli grupie . Serdeczne Pozdrowienia
Andrzej Warchalowski
Po dzisiejszej emisji (17.01.2017) w programie I TVP reportażu „Zdzisław Najder. Chciałem zostać lotnikiem” będącego pochwałą agentury w PRL, Jacek Kurski powinien wylecieć z pracy na zbity pysk!
Lukaze Lukasinski
przestan
TheMalla3
Antoni Macierewicz miał świetny PR. Nie bez przyczyny wylatał samolotem najwiecej godzin ze wszystkich ministrów. Ale oprócz płomiennych przemówień i widzeniu w każdym agenta ministrem okazał się kiepskim. Odkomunizowanie armii to jeden z większych mitów, bo 13 z 14 oficerów których chciał awansować w tamtym roku na generałów miało przeszłość w PZPR albo ZSMP. Za to gen. Kraszewski, który zresztą pracował u Lecha Kaczyńskiego dopiero kończył szkołę wojskową w 1992r. I on własnie okazał się podejrzany hahaha. Edmundy i aptekarze Misiewicze to była demoralizacja armii, o to ponoć nawet pokłócił się z Kaczynskim. Macierewicz nie słuchał ani Beaty Szydło ani prezesa ani prezydenta. Nie uznawał żadnej zwierzchności co u urzędnika państwowego już jest kompromitujące.Przetargi w MON i latanie przed negocjacjami cen po mediach to była katastrofa. Z Morawieckim ponoć też się nie lubił. Wiceminister Dworczyk uciekł z MON do kancelarii Morawieckiego i chyba ostatecznie powiedział mu co się tam wyrabia. Ponoc AM dowiedział się o dymisji dopiero w Pałacu(sam o tym mówi) czyli nikt z nim nie chciał gadać: ani premier ani prezes. I TO SA FAKTY, a nie jakies teorie spiskowe,które mają potwierdzić własne fantazje czy marzenia.Pozdr.
malpa71
Nie kamerton, a metronom...
jutube900
Ogoliłbyś sie...
Zwyczajny katolik
Macierewicz, Kaczyński, nawet Pawłowicz, głosowali na zbrodniczy projekt. 58 posłów, całą "góra". To skandal! O tym mówicie dziennikarze. Każdy Polak musi to usłyszeć, by jużnigdy na nich nie zagłosować.