Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Skandal na pogrzebie dziecka. „Wziął piłę i zaczął piłować trumnę!” (UWAGA! TVN)

Dodano: 2018-01-11

Wyświetleń: 1158711

Czas trwania: 04:36

Opis materiału Skandal na pogrzebie dziecka. „Wziął piłę i zaczął piłować trumnę!” (UWAGA! TVN)


         Najpierw śmierć dziecka, później skandal na jego pogrzebie. W trakcie pochówku 11-miesięcznej Klary okazało się, że trumna nie mieści się w przygotowanym grobie. Grabarz spiłował trumnę z ciałem dziecka na oczach zrozpaczonych rodziców. 

Więcej reportaży tutaj: http://uwaga.tvn.pl/uwaga
Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn - pt g. 19.50. Sb-nd 19.45. 
Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN?sub_confirmation=1
Skontaktuj się z nami: https://www.youtube.com/watch?v=zKWq4qim1tQ        

Komentarze


Pablo
Podaj puch ludzi do sądu dziecka ci to nie zwróci ale może nauczy te hieny szacunku dla zmarłych. Oni są nastawieni na kasę.
armagedon895
chmn nie jest wina grabarza tylko tych co grob murowali a wogole jest temat taki do zadan grabarza co sie zalicza wykopac grob grabarz wie jak ma wykopac reszta zalezy od tych co muowali grobowiec 1.5 matra dlugosci i metr szerokosci dla noworodka to chmn lekka przesada dla zwyklego umarlego sa wymiary standartowe 1,5 metra szerokosc i 2.40 dlugosc chmn dziwna sprawa ten co mial chowac musial pochowac i zrobil to tak jak mogl rodzina powinna pretensje wnioskowac do zakloadu pogrzebowego a nie do grabarza
Natalia Bilowska
2;30 tez mam taki sam obrazek od komunii
Audi Parts
Przepraszam najmocniej, ale firma ktora zrobila trumne popierdolila wymiary, zwiazku z tym wykonalem za mala dziure. Rozumiem powage sytuacji, ale wolicie poczekac godzine az ja poszerze czy lepiej podciac listwy i kontynuowac? I tyle. Nie bylo by sensacji.
Kacper Kwiecien
Gdyby nie przypilowanie trumny to pogrzeb musiałby byc w innym terminie robiony
Morda Mordeczka
Przepraszam bardzo płacę i wymagam tak ? nie wykonujesz swojej pracy dobrze to ją tracisz. Facet nie wykazał się profesjonalizmem tylko sprawił w najgorszym dniu dla tych ludzi piekło i powinien za to odpowiedzieć bez wglądu na swoje zamiary. Staje po stronie rodziców nie chciałbym przeżyć tego co oni.
MastaKilla
Matka Piła , paliła i przez to dziecko zmarło a ona pierdoli o trumnie
dariusz bysina
skurwysyństwo
OlekXDXDwłamikhere PlaczekWylogujsiestaryXD
xD
Kol ina
Glupota ... kazdy moze spierniczyc robote cos nie wyszlo no trudno trzeba to naprawic a nie robic wielka afere , dziecko umarlo a oni o trumnie brawo za inteligencje