Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Seks w epoce kamienia

Dodano: 2014-11-09

Wyświetleń: 1434200

Czas trwania: 44:59

Opis materiału Seks w epoce kamienia


         Film przedstawiający efekt spotkań różnych paleolitycznych archaicznych grup ludzkich. Genetyk Svante Paabo od lat bada neandertalskie aDNA (starożytne DNA) i odnajduje jego sekwencje w genomie współcześnie żyjących ludzi. Na podstawie analiz jego zespół dokonał odkrycia nieznanej dotąd kolejnej obok neandertalczyka grupy ludzkiej zamieszkującej w paleolicie Eurazję, denisowiańczyka. Jak się okazuje sekwencje nukleotydów charakterystyczne dla członków tej grupy również są obecne w DNA ludzi współczesnych. Fakt wystąpienia w puli genowej człowieka współczesnego sekwencji neandertalskich i denisowskich wskazuje na uprawianie przez naszych przodków seksu z przedstawicielami tych grup. Oznacza to, że grono naszych przodków należy powiększyć o neandertalczyków i denisowiańczyków, wszyscy jesteśmy hybrydami ... każdy inny wszyscy spokrewnieni.        

Komentarze


Pan Totoro
27:48 Błąd w tłumaczeniu. Wapień nie zakwasza atmosfery. DNA ulega zniszczeniu w środowisku kwaśnym, a w środowisku alkalicznych, wapiennych jaskiń, zachowuje się relatywnie dobrze. Podobnie było w przypadku wyizolowania przez zespół Paabo DNA ze szczątków neandertalczyków - posłużyły do tego kości pochodzące z wapiennych jaskiń chorwackich.
Marian paździoch
Przecież to muzuł-małpy... Każdy wie jak wygląda ich życie seksualne. Złapać związać i gwałcić. . .
Grzegorz Szablinski
Super
paxi ship
:/
Red Rose
Gdzie ja trafiłam...
Martyna Powęska
To ruskie
Arkadiusz Godek
ale głupoty , bo to ze żyli ci tamci obok ale wywodzimy sie z jednej puli dna, czyli zawsze bedziemy mieli geny wspólne nawet z przyszłym ewentualnymi homonidami. czy jak tam zwać, a czy my ich czy oni nas ruchali, to nic nie znaczy. kretynizm jest oczywisty , bo mamy częśc dna wspólnego nawet z bananem , a kazde zywe stworzenie ma wspólny fragment od zawsze, czyli jesteśmy wersjami stworzen a nie wynikiem mieszania. banał, byc od małp a uwarzac sie za inność , Patryk ty debilu
Roma Matrix
ale bzdury :))))
Marcin Eevore
Bzdury az plakac sie chce
felix baumgartner
pierwotni ludzie mieli narządy z krzemienia