Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

✔ Tortury na Ludziach [Film Dokumentalny] Lektor PL

Dodano: 2015-11-18

Wyświetleń: 262365

Czas trwania: 44:53

Opis materiału ✔ Tortury na Ludziach [Film Dokumentalny] Lektor PL


         Wstrząsająca kronika tortur w XX wieku. O swoich metodach opowiadają sami kaci. Jeden z nich, do złamania swoich ofiar używał... muzyki Beatlesów. Tyle że podczas słuchania piosenki Yellow Submarine trzymał głowę przesłuchiwanego pod wodą. W Algierii stosowano elektrowstrząsy przy przesłuchiwaniu Arabów. Wszyscy kaci zgodnie przyznają, że niczego nie żałują, bo wierzyli, iż działają dla dobra kraju. Dodają też, że właśnie takie metody są ich zdaniem najskuteczniejsze w walce z wrogami narodu, za których uważani są złapani jeńcy. Według Amnesty International tortury psychiczne i fizyczne są stosowane w 130 krajach jako sposób walki z wrogami.

FDtv
Całe filmy dokumentalne po Polsku z cyklu BBC, Planete i Discovery. Oglądaj online za darmo na Youtubie. Lektor PL Subskrybuj kanał żeby zobaczyć więcej

Facebook:
https://facebook.com/filmy.dokumentalne.9

SUBSKRYBUJ KANAL ZEBY SLEDZIC NOWOSCI

#Film Dokumentalny Lektor PL
#Filmy Dokumentalne Lektor PL        

Komentarze


Jan Swidzinski
Czy zamieszczanie na YouTube tego rodzaju filmow "pogladowych" ma czemu ..lub komus sluzyc = . To jest bestialstwo !!! . A moze to pod progowa definicja tego co sie juz dzieje w wielu zakatkach swiata.....? . Film ma zapewne duza ogladalnosc wsrod trenerow uzywania BESTIALSTWA wobec II czlowieka?
Bonus BGC
Ukraińscy Banderowcy byli najgorsi,mieli ponad 300 sposobów na torturowanie polskich kobiet i dzieci w małopolsce wschodniej i na Wołyniu
Sebastian 4x4 m
"nie jest żyć łatwo ze świadomością że jest się katem" tylko w państwie w którym upadł reżim dla którego się katowało. Takie przechrzty (38.05) są najgorsze.
Aleksandra Wronika Biernacka
Ten generał jest pojebanym psychopatą
Marcin Wiśniarski
Ciekawe dlaczego nie mówią o tym co robią w tej chwili Czarni w RPA z Białymi.
Marcin Wiśniarski
Niemcy też tylko wykonywali rozkazy. Tyle w temacie
Elliot Carver
Ci co się wypowiadają to zbrodniarze.
Adam Kiuik
Pies was jebał Muzułamanie! Dobrze Wam tak. To byli ostatni Francuzi z jajami.
Damian
sami psychopaci witamy na planecie ziemia
Damian Tymiński
tortury nie dzialają. nawet koles mowi ze klamal i podawal byle jakie informacjie aby po prostu mowic. wiem bo torturuje swoją dziwczyne juz od 5 lat i nie chce mi powiedziec gdzie jest moje piwo.