Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wojewódzki do Deynn i Majewskiego: "Dlaczego Wy wzbudzacie taką niechęć?"

Dodano: 2017-09-10

Wyświetleń: 2311611

Czas trwania: 03:31

Opis materiału Wojewódzki do Deynn i Majewskiego: "Dlaczego Wy wzbudzacie taką niechęć?"


         Oglądaj we wtorek o 22:30 w TVN oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-talk-show-odcinki,2497/odcinek-319,deynn-majewski-oraz-tomasz-piatek,S00E319,79366.html
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
Po miesiącach tęsknoty i niewytłumaczalnej pustki czas bez Kuby co wtorek dobiegł końca. A wraz z Kubą powrócili jego goście, którym w tym tygodniu będzie dziennikarz i pisarz Tomasz Piątek, autor takich książek jak „Kilka nocy poza domem” czy „Macierewicz i jego tajemnice” oraz najpopularniejsza postać polskiego snapchata Marita Sürma (znana szerzej jako Deynn) wraz ze swym narzeczonym Danielem Majewskim.        

Komentarze


Piotr Bernatek
czy tylko ja uważam je Wojewódzki gada z pustakami? On ma moc? Przepraszam kto to jest koło Pana Piątka? Trosze potwarz ze P. Piątek siedzi z takim dnem!!! Kto to jest?
Marian Palian
Zastanawiam sie gdzie ja żyje. Z komentarzy wnioskuje ze to jakas znana para celebrytów a ja ich widzę po raz pierwszy w zyciu. I nazwisko deynn pierwsze slysze/widze a wszedłem w to tylko dlatego bo myslalem ze szymon majewski jest u kuby..
gandalf nr 63
Ooo 8,9 łap w górę i 8,9 łap w dół
Justyna Łącka
To jest niesamowite wystarczą 3 minuty i 30 sekund aby stwierdzić że oni są po prostu puści. Nie potrafię się wysłowić i odpowiadają na pytania bardzo agresywnie. Widać że jakakolwiek krytyka i zdanie kogoś na ich temat i bardzo denerwuje i buntuje. Z przykrością muszę stwierdzić ale to nie są inteligentni ludzie tylko po prostu prostaki.
Marcin Lieske
Troche bardzo narcyzy i róże na ręce, masakra
Ania Królik
Ale ona jest nadęta 😂
kazimierz mroczek
jak ich uwielbiam
1milion J
wydaje mi sie ze ta laska jest pusta
Krystian Musiał
Jaka ta deynn Brzydka sie zrobila
Adam Koalski
Haha po równo lapek xd