Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Reklama na Facebooku 2019 - jak ją zrobić krok po kroku?

Dodano: 2018-12-06

Wyświetleń: 6424

Czas trwania: 45:44

Opis materiału Reklama na Facebooku 2019 - jak ją zrobić krok po kroku?


         Jeśli interesuje Cię reklama na Facebooku a raczej jak taką reklamę samodzielnie tam umieścić, to musisz obejrzeć to video :)

Pokazuję tu, w jaki sposób krok po kroku stworzyć sobie reklamę na FB.
Pokazuję też, w jaki sposób za nią zapłacić.
Pokazuję także, jak ustalić cenę takiej reklamy.
Pokazuję, jak targetować odbiorców reklamy.
Pokazuję na jakie elementy i opcje zwracać szczególną uwagę, tak aby osiągać jak najlepsze wyniki.

Link do video, o którym wspomniałem:
https://www.youtube.com/watch?v=3KYt_2lkSkg        

Komentarze


Monika Orzyłowska
A czy na kanale jest film o pikselach? Jak dodać, skonfigurować piksel facebooka itd.? Mam pytanie :) Czym różni się, jeżeli chodzi o ustawienia, tworzenie reklam w menagerze reklam od promowania postu? W tym ostatnim również możemy już odpowiednio wytargowywać odbiorców reklamy. Czy w razie nieodpowiedniej reklamy FB blokuje moje konto czy to reklamowane (jestem administratorem kilku kont)? I co w takiej sytuacji zrobić?Materiał jest super, na tyle przejrzysty, że pierwsza reklama została opublikowana :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
Janusz Semla
Cześć Pawle Robię dokładnie tak jak Ty krok po kroku i w momencie z"zapisz wersje roboczą" Wychodzi mi błąd Wprowadź adres URL który chcesz promować?
sonkadenombre1
Czy masz może pomysł dlaczego nie mogę wybrać witryny internetowej jako miejsce kierowania ruchu? U mnie ta opcja jest niedostępna - widzę tylko 'strona facebook' w tym miejscu. (Adres witryny mam podany na stronie facebookowej.)
Bartosz Mordarski
Mega wartościowy kontent !!! Paweł w kwestii marketingu internetowego jest top 👍
Michał BE
Super materiał,dziś będę z tym walczył. Ale mam pytanko,czy jest jakaś pomocna aplikacja na iPada czy muszę zdobyć PC? Bo widzę ze inaczej to wyglada z iPada niż z PC 🤷🏼‍♂️😅 Pzdr
L.I.F.E.produkcja
Dzięki - bardzo przydatny film :)
Mejkapownia
Dzień dobry. W końcowym etapie tworzenia reklamy, chciałam wybrać post do promowania, ale akurat ten na ktorym mi zależy, nie pojawia się w oknie wyboru i nie rozumiem dlaczego. Może pan wie jaki jest tego powód?? Pozdrawiam.
Janek Jakubiak
Witam, świetny materiał. Mam pytanie, na końcu tworzenia reklamy jest zakładka: Optymalizacja i wyświetlanie. Nic nie ma na ten temat w filmie. To co pisze FB w swoim poradniku nie jest dla mnie jasne. Zaznaczmy "ustaw limit oferty" czy nie. Co to mam naprawdę daje ? Jak byś mógł wykazać materiał na ten temat, albo w dwóch słowach wyjaśnić o co chodzi, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Rafał Szkliniarz
Super, takiego poradnika szukałem! Pozdrawiam
kubik666
Konkretny materiał ! Łapka w górę Pytanie do Ciebie Czy dużym problemem jest zrobienie zdjęcia w reklamie, które będzie klikalne ?