Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Odstrzał dzików na zlecenie Komisji Europejskiej? Co z polską przyrodą?

Dodano: 2019-01-12

Wyświetleń: 10105

Czas trwania: 41:36

Opis materiału Odstrzał dzików na zlecenie Komisji Europejskiej? Co z polską przyrodą?


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Marcin Galazka
Głupia i tyle niech sobie adoptuje dzika
Andrzej Kubiczek
no tak, zagraża świniom a świń mamy dużo zwłaszcza w polityce :)
Wori Bori
A to pech, że zwierzęta zamieszkują ziemię wraz z homo sapiens. Człowiek dyskryminuje i eksterminuje inne gatunki, prowadząc niekontrolowaną ekspansję. Szkoda, że nie ma jakiegoś innego gatunku, który by nam utarł nosa, choć ... jest duża szansa, że się sami unicestwimy.
Damian69 69
Pomijając argumentację Gościa,i czy ma rację czy nie,to wątek o uboju rytualnym to jakoś tak ni w pięć ni w dziewięć.A już stwierdzenie jakie to straszne,to totalna nieznajomość na czym takowy ubój polega.Ubój rytualny(odnoszę się do żydowskiego) akurat jest najbardziej humanitarnym ubojem.Roznoszenie zarazków przez ranione zwierzęta podczas połowania-mysliwy,który źle strzela to niech się nie bierze do polowania,bo to kompromitacja takiego myśliwego.U myśliwych trzeba zabić, inaczej jest to znęcanie się nad zwierzyną a to jest u myśliwych uznane za zło, Zwierzynie należy się szacunek,bo jest nam dana od Boga.Podobnie leśniczy podchodzą do przyrody.Ciekawa jest tradycja sygnałów myśliwych,które wiele mówią o podejściu do zwierzyny i polowaniu.
Sylwester Popławski
Zawiodłem się na prowadzącym. Zaprasza kogoś o lewych poglądach i grzecznie jej przytakuje. Lepiej byłoby zrobić debatę, z pewnością można łatwo obalić jej argumenty, a tak to jest bezwarunkowe propagowanie lewicowej narracji.
Remo Leb
Ta Pani jest wegetarianką - że tak zgadnę :) Zwierząt nie można mordować, mordować można tylko ludzi, tak samo jak nie można zwierząt adoptować bo to też dotyczy tylko ludzi. Jakaś panna po politologii dymisjonuje ministrów, premierów - kabaret :)))))
Jan Przybył
Moim zdaniem cała ta afera z dzikami to zasłona dymna. Co kombinują za zasłoną ? Podatek katastralny ?
Jan Przybył
Komisja Europejska do odstrzałuPolskie dziki
Mateusz Wojciechowski
Pan Zupełnie Nikt pyta Pana Nikt o niefortunną wypowiedź o JP2, prosi o krótki komentarz : ) https://www.youtube.com/watch?v=h3MMgBi9Uw4 Wybaczcie Państwo, że wykorzystuję wasze kanały, ale chcę odpowiedź od Pana Tomasza, musimy trochę porządkować wątki z czasów ostatecznych.
Lublin Lublin
Wrealu24 podeślijcie tą kobietę temu facetowi zniszczonemu przez syndyka. Niech mu pomoże i złączy go duchowo z dzikami.Wasza stacja lata od dobrego programu do patostreamu.