Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Przerażające rytuały satanistyczne - relacje dzieci

Dodano: 2017-09-04

Wyświetleń: 41328

Czas trwania: 11:46

Opis materiału Przerażające rytuały satanistyczne - relacje dzieci


         Zapraszam na bloga http://zagrajmywzycie.pl/porwania-dzieci-rytualy-satanistyczne/        

Komentarze


Aela Gwenn
Bzdura. Wszystko nagrane tyljo na potrzeby wywołania jakiejś aferyDzieci nauczone co mówić, powtarzają słowa bez ich rozumienia
aRtoXytPl
Molestują i zabijają?
Astaroth 666
Pierdolisz farmazony
Ugly Bastard
Mam pytanie do katolików, jakim kurwa prawem możecie pouczać innych w sprawach wiary, skoro jedyne co macie to jebany dogmat?
Arti128
Friedrich Nietzsche: "Man is the cruelest animal". Present times: "Man is the cruelest monster".
daga jaga
Szatan chce by na świecie była Sodoma i Gomora - sex , pedofilia , morderstwa , przemoc , kult pieniądza . To masoński kult . Taki będzie świat ! Znak szatana na czole i ręce APOKALIPSA św jana : 11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi:miała dwa rogi podobne do rogów Baranka,a mówiła jak Smok7.12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje,i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii,której rana śmiertelna została uleczona.13 I czyni wielkie znaki,tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.14 I zwodzi mieszkańców ziemiznakami, które jej dano uczynić przed Bestią,mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii,która otrzymała cios mieczem,a ożyła.15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,tak iż nawet przemówił obraz Bestiii by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii8.16 9 I sprawia, że wszyscy:mali i wielcy,bogaci i biedni,wolni i niewolnicyotrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,kto nie ma znamienia -imienia Bestiilub liczby jej imienia.18 Tu jest [potrzebna] mądrość.Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:liczba to bowiem człowieka.A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć10.
Smok Wawelski
Przeczytajcie książkę: DOM SMAGANY WAITREM, ks. Malachi Martina. Wiele wyjaśnia.
magnessko
Ktoś próbował rozkręcić kolejną moralną panikę dotyczącą satanistów? Masakra. Poczytajcie sobie o wielkiej ściemie w USA w latach 80 , setki niewinnych ludzi poszło siedzieć w wyniku tej paniki w tym 70 paroletnie nauczycielki.
Sonia Kramarz
Zastanawiam się ile osób wpadło na to, że jest to ustawione. A morderstwo w UK jest karalne i nie przechodzi się obok tego obojętnie
elmondo1998 01
Czy ktos wie co sie dzieje z tymi dzieciakami?