Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jak wygląda praca na LUKSUSOWYCH JACHTACH? – 7 metrów pod ziemią #60

Dodano: 2019-01-10

Wyświetleń: 657785

Czas trwania: 21:57

Opis materiału Jak wygląda praca na LUKSUSOWYCH JACHTACH? – 7 metrów pod ziemią #60


         👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

Tym razem Rafał Gębura spotkał się z Klaudią Szydło, która pracuje jako stewardessa na luksusowych jachtach. Klaudia opowiada o tym, jak udało jej się dostać pracę jako „yachtie” i z jakimi wyzwaniami wiąże się ten zawód. 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


Femme de Lune
Świetny kanał!
Klaudia Krawczyk
Może wywiad z osobą opętaną? Mój chłopak był opętany i uważam że powinno się o tym mówić bo to interesujący temat ale i bardzo przykry. Mój chłopak przeżył takie piekło że nie wyobrażacie to sobie 😞
mr. tzatziki
Może zrób wywiad z byłą żoną muzułmana albo obecną
Jack Fisher
Jachtie, brzmi jak uslugi seksualne dostarczane na wody terytorialne..
THe Miss Smart
PRA WDA NAS WYZOWLI : https://meditation539.com/?p=8741&fbclid=IwAR137YAVGaUO8YxVQDo34nhM5L9kNagGKfpHrX2qEY8QHW02cKAc0WfomQc
Angelika
Klaudia widać, że dobra z Ciebie dziewczyna, ja tez taka jestem i też zapierdzielam jak dziki wół, zawsze daje z siebie 100% dla pracodawcy, ale szkoda swojego zdrowia, pamiętaj, żeby nie dźwigać zbyt ciężkich rzeczy, nie robić ponad siły, żeby tylko sie pokazać jakim jest się dobrym pracownikiem, mało właścicieli/pracodawców to doceni. Ceńmy i szanujmy się, bo tylko takich szanują. Staraj się być asertywna, negocjuj dobre warunki, pokazuj ludziom, że nie jesteś murzynem i jak ktoś woła Cię, żebyś nalała mu wody z butelki do szklanki, którą ma POD RĘKĄ, to zapytaj zdziwiona "słucham"? nalej, ale pokaż subtelnie mimiką twarzy, że następnym razem niech sie Pan sam obsłuży w takich prostych rzeczach, wiem, że to żaden problem dla Ciebie mu nalać tej wody i pewnie zrobisz to ze szczerym uśmiechem, bo lubisz ludzi i jesteś dobrym człowiekiem, ale właśnie takimi ludźmi Ci bogacze gardzą i źle o nas myślą. Trzymaj się ciepło i zwiedzaj jak najwięcej ;-)
Mały Słodziak
Proponuję rozmowę z osobą cierpiącą na emetofobię👍
CzarnaWanilka
No nieźle! Też byłam graficzką i po 10 latach się wypaliłam i zostałam stewardessą... ale w samolocie :)
Monika Monika
Może temat IMO zaburzenia osobowości? pozdrawiam :)
Kacper Sosenko
Teraz chcemy fanatyka(kibola) jakiegoś zespołu!