Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Mrozu - Pablo E. [Official Audio]

Dodano: 2019-04-13

Wyświetleń: 96211

Czas trwania: 03:21

Opis materiału Mrozu - Pablo E. [Official Audio]


         Producent/Wydawca: GORGO MUSIC 
https://www.gorgo.com.pl

Zamów album "Aura":
http://www.mrozuaura.pl/

Kolejna odsłona nowego materiału Mroza. Singiel "Pablo E." promuje najnowszy album artysty, zatytułowany "Aura".

tekst: Arek Sitarz;Łukasz Mróz;Robert Krawczyk
muzyka: Robert Krawczyk;Łukasz Mróz
(P)&© 2019 GORGO Music

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty „ZEW", Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Iskrą do powstania piątego już albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko – producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem. Marcin Bors pomógł zespolić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań, przyprawiając utwory szczyptą swojego producenckiego pieprzu, nie tylko w warstwie gitarowej. Parę numerów łobuzerską liryką wsparł Ras (Rasmentalism), tworząc kolejny wymiar tej muzycznej opowieści „AURA" kontynuuje myśl, dzięki której narodził się „ZEW", wynosząc ją na jeszcze wyższy poziom energetyczny.        

Komentarze


Ania R
Mrozu całkiem przypadkiem trafiłam na Twój koncert, na Dniach Kultury Studenckiej w Lublinie - jednak zrobiłeś na mnie MEGA wrażenie. Na tym koncercie od początku czuło się bardzo pozytywną energię. Bawiłeś się z ludźmi - bardzo niespotykane. Pozdrawiam ;)
Artur Szczurowski
Pytanie: "Dlaczego Mrozu nie tworzył tak wcześniej jak teraz?".
MoniaToronto
Łukasz, nie mów proszę, że na klip do "D." będziemy musieli czekać do października-listopada kiedy nomen omen aura na zewnątrz zrówna się z "zimowym" klimatem tego kawałka. Nie mów tego! Jestem w stanie poświęcić czerwiec, lipiec i sierpień by już rozkoszować się "D."
Łukasz SDK
Kocham gościa!
Zuzanna Ciura
Genialne!
SZTILER
Ten bit jest git!
Amoled TV
Sredniawa ;(
omarciNo
Mam i ja 🔥🎶
Ewa Kowal
czemu tak mało takiej muzyki... uwielbiam
Scazi
Bardzo bardzo dobre! Chwilami Marleyowe zaśpiewy, i te hamondy... ❤