Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Rozliczanie samochodu w firmie - Zmiany 2019

Dodano: 2018-12-07

Wyświetleń: 20639

Czas trwania: 06:24

Opis materiału Rozliczanie samochodu w firmie - Zmiany 2019


         Więcej na ten temat:
https://www.infakt.pl/blog/leasing-samochodu-nadal-bedzie-oplacalny/

Produkcja:
http://www.infakt.pl        

Komentarze


Tomasz Zawadzki
Czy w przypadku chęci zakupienia samochodu elektrycznego Tesla za 175 000 zł brutto w leasingu, jako czynny podatnik VAT, czy będę miał możliwość wpisania rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodu?
Madzia 84
Witam, jak rozliczyć zakup auta z zagranicy? Co w takim przypadku z Vatem. Działa to tak samo? Co z odwrotnym obciążeniem?
Wojciech Grycza
Prowadzę działalność na zasadach ogólnych , księga przychodów i rozchodów , czy mogę odliczać koszty paliwa i napraw w samochodach ? Dodam ze to samochód osobowy . Pozdrawiam
Wojciech Giersz
Jak mozna rozliczać samochód typu Pickup który ma dwa rzędy siedzien i oddzielona kabinę od otwartej części ładunkowej? Chodzi o VAT i koszty? Czy moze byc rozliczany jak ciężarowy?
DariuszSieradzki. pl
Ciesze się, że natrafiłem na Twój kanał, tylko mam jedno zastrzeżenie, dodawaj proszę częściej filmiki ☺️💣
Paweł K
Jak wezmę auto za 75 tys. z VAT w leasingu, to jak się wtedy rozlicza? Czy mogę wszystkie koszty rozliczać?
WuuMac
A co w przypadku gdy właścicielem samochodu osobowego jestem ja (właściciel firmy) i mama (oboje mamy współwłasność). Jakie opcje mam w takim przypadku i jak najkorzystniej rozliczać koszty takiego pojazdu? Dodam, że wolałbym by auto nie było wpisane do środków stałych bo planuje sprzedaż tego pojazdu za kilka miesięcy a 20% nie szczególnie mnie satysfakcjonuje, szczególnie że kosztów związanych z autem mam sporo.
Cześć Cześć Produkcja Filmowa
nic z tego nie rozumiem: ) ale czuję się zachęcony do wykupienia Państwa usług.
Rafał m
Witam a jak wygląda unikniecie podatku dochodowego w sytuacji sprzedazy samochodu firmowego w jednoosobowej DG ? Czy najlepszym wyjsciem jest darowizna pod warunkiem jeśli to bedzie dotyczyc rodziny(wnuk) a pozniej ewentualna sprzedaz ale dopiero po 6 miesiacach ?
marek K
Jak rozliczyć samochód osobowy, użyczony od rodziców. Jestem vatowcem i rozpoczynam dg. Pomocy