Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Sensacyjne doniesienia. Czy to koniec Jakubiaka i Liroya? Przegląd Mediów

Dodano: 2019-07-08

Wyświetleń: 39555

Czas trwania: 41:13

Opis materiału Sensacyjne doniesienia. Czy to koniec Jakubiaka i Liroya? Przegląd Mediów


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv

Fot.FB        

Komentarze


magilson
Konfederacja nie wejdzie.
Michal Kowalski
Rozmówca w Szwajcarii napewno jest filozydem który dostał dobrą kasę za ten wywiad ! Neleży wytoczyć sprawę w sądzie i nagłośnić na całą Szwajcarię !!
Dawid Kot
Czemu Konfederacja rozwalona? Nie rozumiem...
jutrzenka miła
Szkoda P. Sebastiana. Ze zdjęcia - bardzo sympatyczny, młody człowiek. Panie, daj Mu wieczne odpoczywanie.
jutrzenka miła
Kiedy wojna się zaczęła mama miała 8 lat. Mordy dokonywane przez Ukraińców doskonale pamiętała. Niestety moja mama już nie żyje. Opowiadała mi pewne obrazy, które są b. głęboko wyryte w mej świadomości. Zdumiewa jak przy tych okropnych wydarzeniach, nie było w Niej chęci odwetu. Potrząsała głową, jakby chciała by ten obraz nie wracał. Mówiła wszędzie są ludzie i ludziska. Bezczelność tych Ukraińców, którzy manifestowali w Krakowie, czy niewiedza? Żenujące, że ,,nasze" władze na to pozwoliły.
AimeiZrulleZ
Jeszcze rok temu, gdziekolwiek spojrzeć peamy pochwalne na temat pis , teraz nagłe "przebudzenie" :D , ludzie weźcie się za siebie , ogarnijcie, ciągle liczycie na kogoś. Ten ktoś zawsze was robi w konia, dorwie się do żłoba i gra jak mu karzą , po co się podniecacie tą polityką??? Wszyscy politycy to pasożyty społeczne, może i idą z ideałami, ale szybko o nich zapominają. Dziennikarze??? a co to za dziennikarstwo , subiektywne oceny takich samych chorągiewek, niezależne telewizje - śmiech na sali , po kilku subach idą w kasę :D oj współczuję , współczuję, ale życzę prawdziwego obudzenia :) z całego serca życzę pięknej dumnej Polski nam wszystkim, to nastąpi gdy przestaniemy tracić energię na takie twory , karma odda każdemu, więc nie ma sensu złorzeczyć komukolwiek, kochajmy się wszyscy i wybaczajmy tym materialistom :)
Choose the Oldschool Direction
Pytanie zasadnicze. Po co Jakubiak i Liroy mieliby iść razem z Korwinem i Braunem? Im szybciej ludzie pojmą, że Korwin i Braun są dla tego projektu kotwicami, tym szybciej na prawej stronie powstanie jakikolwiek sensowny projekt będący realną opozycją dla PiS. Niestety teraz jest na to za późno. Trzeba jednak apelować do takich ludzi jak Pan Bosak aby wzięli sprawę w swoje ręce i zbudowali partię prawicową z jasnym programem oraz w oparciu o rozsądek i wyważone wypowiedzi. Celebryckie ,,wyczyny" Korwina nie pozwalają przekonać do siebie szerszej grupy ludzi. Takie są fakty i pora pożegnać cyrkowca Korwina z wielkim ego i workiem utopii.
Marek Zadrożniak
Czy Pifko i Trafka to taki współczesny Flip i Flap?
Aga ona
Bełkot straszny
Waldek jarbowiaj
Panowie CZS.zmondrzeć czeka Was LPGT