Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 20787976

Czas trwania: 03:19

Opis materiału Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela


         Stream or Download „TELA“ by KIDA feat. ERMAL FEJZULLAHU here 🎧 https://lnk.to/KidaErmalTela 

Produced by Koston & Badsam
Lyrics by BimBimma
Recorded by Royal Music Group
Mix & Master by Johan Bejerholm
Video by Alban Selimaj
Published by AVD Digital

Hair: Ermira Nebihu
Makeup: Vesa Gashi
Styling: Diana Qerimi

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KIDA on Instagram: http://instagram.com/kida
Ermal Fejzullahu on Instagram: http://instagram.com/ermal.fejzullahu

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & KIDA. All Rights Reserved.        

Komentarze


Naser Zhegrova
I Love you kida Like
Mimoza Gjeci
teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Mimoza Gjeci
dhe ti je kengetarja me e mir per muaaaaaaaq nuk te nderroj kurrrrrr me asnje tjeter😭😭😭😭😓😓😓😓💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😚😚😚😊😊😊😍😍😍😄🌹😄🤩🤩🤩🌺🥀😜🥀🌺🥀🌺🌹💋❤💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💋💋❤💋❤💋❤
Mimoza Gjeci
ti do dalish kengetarja me e miraaaaa nga te gjitha kengetaret e tjera❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🥀🥀
Mimoza Gjeci
a e di sa e mir jeee mojjjjjjjjj
Mimoza Gjeci
sa te duaaaaaaaaaaaaa ktuuuuuuuuuuuuuuuuuuu😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓😓😍😍😍😍😍😍😍😄😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😚😊😊😊😊😊❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🥀🥀🥀🥀🥀🥀💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Loresa Panxha
Kjo keng eshte hit fare♥★
Aleksander Dukagjini
super kida
dessa nessa
Teksti:[Kida:] Se m'ke prekë n'tela, tela, tela M'ke prekë n'tela, tela, tela si asnjo M'ke prekë n'tela, tela, tela Përpos teje kërkon s'e shoh [Ermali:] M'ke prekë n'tela, tela, tela M'ke prekë n'tela, tela, tela si asnjo M'ke prekë n'tela, tela, tela Përveç teje kërkon s'e shoh [Kida:] Prapë ish konë njejtë Me pasë mundsi m'i jetu edhe 1000 jetë Nuk e kisha prekë Sa shumë pe du qato që n'ty e kom gjetë Tash jom ma e qetë Edhe ma ndryshe menoj S'kom pse me lypë mo Se po e jetoj E di që ti nuk m'rren Zemrën ti nuk ma then Para se m'u nxehë Un t'mijat i kom njehë Tash ti du me ma shprehë E di që ti nuk m'rren Zemrën ti nuk ma then Ti vetë ke thonë qe vlej Sa nuk mundesh me ble Seni ma i shtrenjtë ti te une je [Kida:] Se m'ke prekë n'tela, tela, tela M'ke prekë n'tela, tela, tela si asnjo M'ke prekë n'tela, tela, tela Përpos teje kërkon s'e shoh [Ermali:] M'ke prekë n'tela, tela, tela M'ke prekë n'tela, tela, tela si asnjo M'ke prekë n'tela, tela, tela Përveç teje kërkon s'e shoh Veç me ty pe du jetën Se t'du ma shumë se vetën E vërtetë është Veç t'vërtetën po ta thom S'du me t'pa me dikon tjetër Unë e ti jem kryevepër E vërtetë është Veç t'vërtetën po ta thom Or't e vona Po du me ty me i kalu Nata është e jona Ty krejt yjet me ti num'ru S'du me bo lojna Se si ti s'gjej mo najherë E kujtimet tona S'kisha mujt mi nd'rru asniherë [Kida:] Se m'ke prekë n'tela, tela, tela M'ke prekë n'tela, tela, tela si asnjo M'ke prekë n'tela, tela, tela Përpos teje kërkon s'e shoh [Ermali:] M'ke prekë n'tela, tela, tela M'ke prekë n'tela, tela, tela si asnjo M'ke prekë n'tela, tela, tela Përveç teje kërkon s'e shoh ❤️👍
Flavia Muca
Te dua dhe do te dua deri ne pafundesiiiii te dua shume kur do vish te shtepia ime te perqafoj fortttttttt