Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jak ewoluował człowiek 2019 HD Odc.2 Film Dokumentalny Lektor PL

Dodano: 2019-01-15

Wyświetleń: 5961

Czas trwania: 48:01

Opis materiału Jak ewoluował człowiek 2019 HD Odc.2 Film Dokumentalny Lektor PL


         Jak ewoluował człowiek 2019 HD Odc.2 Film Dokumentalny Lektor PL
Dwuczęściowy dokument "Jak ewoluował człowiek" odkrywa przed widzami historię homo sapiens oraz ciekawostki związane z przodkami tego gatunku. Niektóre z tych faktów są całkiem zaskakujące. Obraz jest swoistą podróżą przez ewolucję człowieka, która obrazuje zmiany zachodzące w ludzkim genomie przez cały okres jego istnienia. Twórcy serii "Jak ewoluował człowiek" próbują z zaprezentowanych informacji wyciągnąć wnioski o przyszłości człowieka. Starają się przewidzieć, w jakim stopniu technologia i medycyna wpiszą się w ewolucję, tzn. jakie umiejętności człowiek dzięki nim osiągnie.


Film jest zbiorem najciekawszych i najzabawniejszych scen z niektórych starych, dobrych filmów. Życzę miłego oglądania oraz zapraszam do Subskrypcji aby być na bieżąco :-D 
I Oczywiście Zostaw Łapkę w górę dla zwiększenia zasięgu kanału !!!
Dzięki !!!        

Komentarze


LoneWolf
30:00 - kobieta z chorobą genetyczną chce mieć zdrowe dziecko, logika podpowiada, że najprostszy sposób to adopcja, ale nie - mamy in vitro... I tak stworzyli ludzkie zarodki i poddali je selekcji ze względu na możliwość wystąpienia choroby. Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia kończąca się śmiercią ludzi w fazie inicjalizacji życia w imię zachcianki innego człowieka. Zbrodnia w imię egoizmu i widzimi się. I to się nazywa postępem. Cywilizacja śmierci.
Anna Niewinska
dziękuję za ten mądry i ciekawy film:)
Ireneusz Maśliński
Dziękuję za ten film
Adamixostes 1
Nauka przede wszystkim !
Amiga Rulez
brednie komunistów
Artur Zagaj
Plugawa czarna msza ewolucjonistów!