Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału Sukces czy porażka? Wojska, samoloty i 447 czyli Duda u Trumpa! Balli Marzec i Rola o sojuszu z USA!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, pomiędzy godz. 12:00 a 15:00. Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Fenix
Te wojska są sprowadzane w celu wojny z Rosją oczywiście ta wojna będzie się działa na terenie Polski czy Polin. Drugi scenariusz to ochrona polityków czosnkowo - satanistycznych i zabijanie polaczków. Już amerykańce medialnie psują nam opinię na świecie - (naziści - zbrodniarze) aby nikt za nami się nie wstawił zresztą U.S.A to państwo satanistyczno - nazistowskie z elitami czosnkowo - satanistycznymi. Szach mat to nam niedługo zrobią ale jak się wierzy w media i polityków oraz sprzedajnych celebrytów czy naukowców to się zbiera owoce swej głupoty.
PakameraStudio
Dobrze ze się w pore otworzyła niektorzy naprwade uwierzyli w jej dobre intencje
Weronika N
Od kiedy to okupowanie obcych wojsk i wyciskanie finansowe Narodu nazywa się sukcesem? Jak nazywa się prezydenta i rząd, którzy "dobrowolnie" oddają pod okupację Kraj obcemu państwu, zobowiązując się dodatkowo do płacenia haraczu?
Marian Mareek
Niestety, ale sądzę że wszyscy przeciwnicy zbliżenia Polska-USA, nawet ci którzy wydawali się propolscy ujawniają swoje prawdziwe oblicze.Każdy kto orientuje się w sytuacji geopolitycznej Polski wie, że nie ma innej drogi dla zrównoważenia osi Niemcy-Rosja.A życzeniowe marzenia o całkowitej niezależności i wyzwolenia się od wszelkich wpływów za pomocą mennicy, strzelnicy i Kościoła - są mrzonką dla naiwnych. Dlatego powoli przestaję wierzyć w dobrą wolę niektórych "patriotów".
Piotr W
Strasznie wszyscy krytykują sojusz z USA, a jaka jest inna alternatywa? To co, może od razu ściągnięmy spodnie i wypniemy się przed ruskimi. Pozdrawiam.
bartek lewy
Amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce ćwiczą głównie aż do perfekcji błyskawiczną ewakuację .Mogę się również założyć że Trump ma umowę z Putinem że się nie będzie mieszał w ewentualny konflikt.To właśnie za sprawą głupiej decyzji Trumpa cena ropy poszybowała w górę pozwalając rosji odbić się od dna na które spadali.
bartek lewy
To koleny żydo-amerykański przekrętZa 32 F35 zapłacimy 10 miliardów dolarów czyli o 7 miliardów więcej niż są wartewięc pytam się tej bandy bezmózgich popaprańców z warszawskiego rządu - gdzie trafi 7 miliardów .
wojcieja080
Nie da się tego oglądać, bo nieznajomość tematu poraża.
Joanna Sroka
Jaki sukces, co tej pani się roi w głowie
Waldemar Woźniak
Zapomina się że pratt & whitney wciąż rozbudowuje swoje zakłady w Polsce, a jest między innymi producentem silników do F 35. Więc infrastruktura powstaje i to nie byle jaka...