Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Czy jesteśmy świadkami przetasowań? Artur Zawisza o Jakubiaku, Liroyu i Kukizie!

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 8952

Czas trwania: 47:02

Opis materiału Czy jesteśmy świadkami przetasowań? Artur Zawisza o Jakubiaku, Liroyu i Kukizie!


         ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Eugeniusz Rossa
Po kilku tygodniach fascynacji Konfederacja twierdze ze to jest platforma ludzi którzy osobno nic w polityce nie zdziałają i próbują dostać się na stołki wspólnie. Jedynie Winnicki, Bakiewicz, Wilk, Bryłka to są ludzie za którymi bym poszedł i widział jakieś szanse przyciągnięcia szerszych mas.
Adam
Kukiz od poczatku chcial koalicji z PISem i ta sciema polaczenia z PSLem wymusila na pisorach ruch w postaci propozycji kukizowi koalicji. Narazie kukiz sie targuje o swoja pozycje w PISie ale napewno pojdzie na kase i koryto ktore mu zaproponuje kaczor aby odebrac glosy Konfederacji. kukiz to szmata sprzedajna i dobrze ze go nie bedzie w Konfederacji !!!!
Chowder Dora
Nie wiem dlaczego ale jak patrze na artura zawisze to widze trooola przeskakuje z jednej partii na druga
Grzegorz Krol
Skończcie z tym praniem brudow publicznie! Na chuj wypisujecie te swoje mądrości w tych twitterach i facebookach? Tyczy się to i Jakubiak i Korwina. Dajcie se po gębie za zamkniętymi drzwiami, jak musicie, ale na zewnątrz przekaz ma iść o jedności! Jak ludzie zobaczą, że ten projekt trzeszczy, to was w końcu oleją. Bo nikt nie chce uczestniczyć w hucpie, gdzie najważniejsze są ambicje pokłóconych liderów.
Sz Fenek
Nie ma jakiś alternatyw dla elektrowni atomowych ? Czy elektrownie nie są jak miejsca z ładunkami nuklearnymi w czasie wojny ? Ktoś się na tym zna ?
Sz Fenek
Ja w ogóle mogę nie pasować do Konfederacji bo gdzieś na pograniczu chadecji i nacjonalizmu, ale według mnie Doktor Mentzen to najciekawsza postać i ten ruch pokazujący to z punktu mnie jako demokraty rzecz moralnie wskazaną i dołączył do moich ulubionych polityków wedle sympatii, ale tez uważam, ze jest to nowa jakość i mam nadzieję, że będzie stanowił ważną postać w Konfederacji. Pana Zawiszę zacząłem też lubić , ale to już teraz obecnie analityk i organizator, a nie polityk.
Jolanta Nawrocka
Tylko Konfederacja! !! Czołem Wielkiej Polsce 💖 ✊!
Marek Orlik
Konfederacja
Dzielek87
Nie jestem przekonany, że wolnościowcy nie zmobilizowali swojego elektoratu. Całkiem możliwe, że ich elektorat pozostał w podobnej liczbie jak wcześniej. Pamiętajmy, że ludzie się starzeją wraz z kolejnymi wyborami. Przyczyną, że młodzi, tacy naprawdę młodzi, którzy dopiero zyskali prawo wyborcze i młodzi troszkę starsi nie poszli na wybory mogło być to, że były to wybory do parlamentu europejskiego, a drugą przyczyną, że Ci najmłodsi może coraz mniej interesują się czymkolwiek poza swoim nosem. Są zepsuci co jest konsekwencją wielu rzeczy.. Choćby ofensywa komunistyczna ma powodować to by ludzie nie interesowali niczym i dawali sobą manipulować i rządzić. Może właśnie to się dzieje. Może na tych najmłodszych nie ma co już liczyć? Inna sprawa, że jakieś głosy oddane na Konfederacje na pewno zostały oszukane i nie wiadomo ile ich mogło być.. Może te 50 tysięcy, byle nie przekroczyli progu..
Marian Banasiak
jak to korwin nie pomogl!? A Berkowicz?