Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Muzyka przestać myśleć i uspokoić umysł - Muzyka do refleksji i medytacji

Dodano: 2016-10-19

Wyświetleń: 319782

Czas trwania: 30:43

Opis materiału Muzyka przestać myśleć i uspokoić umysł - Muzyka do refleksji i medytacji


         Najlepszy relaks muzykę instrumentalną, sen, głęboką medytację i relaks, komfort i spać dwoje dzieci, ciąża, relaks dla dzieci do pracy, skoncentrować i zapamiętać więcej, najlepsze studium muzyki klasycznej dwu- lub czytania Zen i muzyka new age i dźwięki natury (takich jak deszcz, fale oceanu lub dźwięku wodzie spa).
Nasze filmy sypialnia muzyczne zostały specjalnie przygotowane, aby pomóc zrelaksować ciało i umysł i Perfectamente płatne dla dorosłych, dzieci i niemowląt, które potrzebują cicha i spokojna muzyka pogodzić dwa pomóc im w walce snu lub bezsenność. W tym sensie może to być postrzegane jako forma medytacji snu lub hipnozy uśpienia allowsa nam dwa osiągnięcia korzyści lecznicze snu.

Muzyka nasze teledyski śpiące kojący charakter dźwięki dwóch zasadzone w głębokim, spokojnym snem. Wypełnij swój umysł z naszej pięknej muzyki instrumentalnej do spania i uzyskać stan całkowitego odprężenia ciała i duszy. Dołącz instrumentu dźwięki, które wibrują Nakręć fal mózgowych alfa, beta i zeta.
Nasze filmy sypialnia muzyka to muzyka dla dzieci, dla dzieci, kobiet w ciąży i dziecko w łonie matki. Wiele z nich opiera się na adaptacje znanych dzieł muzyki relaksacyjnej klasycznej wszech czasów.

Przełącz się na muzyce i dwie szyny pomoże uspokoić umysł i emocje i umieścić bezwarunkową miłość, muzyka, aby zrównoważyć i zharmonizować swoje centra energetyczne, a także notatki i miękkie, ciepłe wibracje mogą zrezygnować bloków psychicznego, emocjonalnego i fizycznego uzdrowienia i przyczyniają do energii aktywacji i bezwarunkowej miłości, która zainspirowała nas do medytacji i samooceny i relacji z naszych wewnętrznych jaźni (nasza boska iskra)        

Komentarze


Mariola Makurat
Te muzyki są super polecam wszystkim
natasza przybylska
Nie jest to wcale zła muzyka ja mam spr.Z matematyki i mnie uspokaja gdy się denerwuje
White Wind
Możesz również przeczytać książkę pt . "Teraźniejszość," która znajduje się w polskim tłumaczeniu za darmo na stronie Global Truth Project. Ta książka jest o prawdzie o tym życiu i wyjaśnia kluczowe sprawy dotyczące naszej egzystencji. Ta książka zmienia życie:)
Monika Grabarczyk
super muzyka. wycisza i uspakaja. rewelacja
Lord Prestiż
Muzyka spoko przez całą drogę pociągem po chodzeniu z miejsca do miejsca jakieś 12km z buta nic mnie nie boli jeśli ktoś to popiera niech przypnie serce i napisze w komentarzu 💝💓 I LOVE THIS MELODY💓💝
Justyna Victoria
Piano ktos delikatnie gra na nim👍👂😉😉😉😉😉😉
Joni Nlondi
Jeśli macie problemy z relaksem przez reklamy to poprostu pobierzcie se tą muzykę!
Krzysztof Horka
Naprawę uspokaja dziękuję 👍👍👍
Barbara Czerwińska
Pomaga ale trudno jest nie myśleć zapomnieć to tyle lat 49 nie jest to tak fajnie Marzenie żeby w końcu pojawił się choć promyk nadziei ale jeszcze tyle lat przedemna a może
Adam Majchrzak
Muzyka z fajnego filmu ,,Nasz dom,,...