Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Tomek Kołecki - "Nie o różach, nie o bratkach" STAND-UP

Dodano: 2018-10-08

Wyświetleń: 331543

Czas trwania: 38:11

Opis materiału Tomek Kołecki - "Nie o różach, nie o bratkach" STAND-UP


         Tomek Kołecki - na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od pięciu lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. 

Objechał z żartami całą Polskę. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal. 

W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Przez 2 lata współtworzył projekt Po prostu Stand-up, obecnie wypuszcza do internetu pierwszy special o nazwie "Nie o różach, nie o bratkach". 

Miłego oglądania.        

Komentarze


Robert Zawadzki
Kurwa, to normalne słowo i określenie, powinno być używane powszechnie w języku polskim jako niewulgarne. Podobnie kurwa jak Tomek Nowaczyk wspomniał w jednym ze swoich występów o Alfonsie, wieśniaki kurwa!
Krycha_9982
Fajny samochód
Kaczor Kaczi
Sztos występ, dalszych sukcesów mordo
Pawel Szymczyk
Dramat.
JaneRoland
Zajebiście loffciam przeklinać!!!
Vivien
Jesteś moim prawie rówieśnikiem i szacun za pomysł na coś swojego w tak młodym wieku :)
Ryszard Witkowski
Jeszcze dużo brakuje ci Tomku do odpowiedniego poziomu. Powtarzanie "to nie jest dobry ... itd" jest wkurzające
Xhjgj
za mało przekleństw
Kacper Radomski
Powiem ci Tomek że jesteś dla mnie inspiracją i wiem że to dziwnie brzmi bo ty tylko mówisz a publika robi Hahaha ale jak dowiedziałem się że zacząłeś robisz stand up w moim wieku to uznałem że zacznę pisać żarty i może pójdę na open mika
Jakub Wolsza
nieśmieszne