Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Koniec Kukiza? Posłowie Kukiz'15 przechodzą do PiS? Damian Kita i K.L.Łuksza

Dodano: 2019-06-19

Wyświetleń: 44240

Czas trwania: 52:51

Opis materiału Koniec Kukiza? Posłowie Kukiz'15 przechodzą do PiS? Damian Kita i K.L.Łuksza


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv

Muzyka: Cjbeards - Fire and Thunder" is under a Creative Commons license (CC BY 3.0)
Music promoted by BreakingCopyright: https://youtu.be/KkSfEQcZHy8
 
Fot. Silar        

Komentarze


Jachu Polska
Nawiązując do twórczości Pawła Kukiza w zespole Piersi, nasuwają mi się dwa tytuły jego utworów. Po wyborach prezydenckich w 2015 roku psował tytuł : "Jestem iron man", teraz po czrerech latach działalności politycznej i przy obecnej jego sytuacji pasuje inny : "Roz**bałem się na drzewie".
nofor NWO
czy wy myslicie ze politycy robia cos dla was? kazdy robi dla siebie a ci ktorzy maja honor i chca cos zrobic dla spoleczenstwa umieraja jak Lepper. zobaczcie jak wzrasta zadluzenie Polakow. mamy byc biedni z poczuciem wladzy (mozliwoscia postawienia krzyzyka w wyborach) to politykom wystarczy
Stanisław As1
Zdrajcy przechodzą do pisiorów.
Jola Lageweg
A temu sie poprostu nie udalo
Jola Lageweg
Pis dalej przekupuje ludzi tym razem wzieli sie za mlodych , jak za PRL- u
Lucyna Lusi
Nie ma lepszej partii jak PiS reszta to zdrajcy
Waldek jarbowiaj
GRUPKA.NIEROBÓW Z.PO.ZNJEWALA POLAKUW CZAS TO SKONCZYĆ
Wiesław P
I co im (posłom) da to ewentualne przejście na 4 miesiące (w tym urlop)? Czy wyborcy przejdą razem z nimi? Myślę, że wyborcy Kukiz-15 przejdą do Konfederacji . Z samego przejścia posłów na tak krótki okres - żadna korzyść dla Prawicy Razem. Prawica Razem, to nie jest przecież tylko PiS, podobnie jak Konfederacja to nie jest tylko Korwin.
Ina Lorek
No coż,scenariusz POspolity ,jak zawsze dotąd.Najpierw jakiś,już nie pamiętam tego meteoryciku nazwiska,przeleciał ze szwungiem raze m z "wolnymi konopiami".potem jeszcze coś tam,coś tam, potem kundelki (mieszance inaczej),też przelecialy ze świstem, (a nie,jeden usiluje jakąś spożnioną woiosnę czynić w środku lata ;). No cóż,gwiazdka z maju też bywała... Potem Petru bodajże, ni śladu po nim ni popiołu... Gdyby nie cuda na kiju,to by dołączyli do Konfederacji.Ale dobrze,że się chociaz jako POPiSowcy dostaną do Sejmu, potem zawsze mogą przejść albo odrębny klub założyć.Jest na dzieja.Kukiz- no coż,kolejna emeferyda miała twarde lądoowanie...ostatecznie po to on tu był,jesli sam się nie zorientował,po co go wystawiają, no to lądowanie pewnie bolało.Ostrzezenie dla Liroya- czy zrozumie?Ja się osobiście cieszę z ich przejścia,mio że nie jestem prosemitką- odzyskamy ich dla Konfederacji.Jak tylko p.K .stanie na czele rządu ... no to będzie "ratuj się ,kto może".Czekam.Aha! Przepraszam uroczyście wszystkie kundelki za porownanie,jesli uznały to za obrsżliwe.Miałam osobiście mieszanca z foksterierem- cudo nie psiak! Mądry aż strach i miły do tego.Sporo mogli by się niektorzy politykierzy od niego nauczyć. Z profilu nieco (był) podobny do p.Morawieckiego, ale żadnego pokrewieństwa,uroczyscie zaprzeczam! (on by się też za to posądzenie obraził,pies,oczywiście).A w ogóle i tak nam trzmpi zafundują ewnie przed wyborami wojenkę światową,to po co się na zapas martwić?Babcia już robi zapasy, no nic, najwyżej będziemy to następne lata zjadać...Osobiście lubię cxzerwone mięski,nawet w weckach ;)
Kamil B
spodziewalem sie tego ze tyszka to czlowiek pisu a kukiz za duzo do gadania nie ma