Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Patriotyzm czy nacjonalizm? Co wybiera polska młodzież? Konrad Smuniewski

Dodano: 2019-07-10

Wyświetleń: 5869

Czas trwania: 47:05

Opis materiału Patriotyzm czy nacjonalizm? Co wybiera polska młodzież? Konrad Smuniewski


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv

Muzyka: Cjbeards - Fire and Thunder" is under a Creative Commons license (CC BY 3.0)
Music promoted by BreakingCopyright: https://youtu.be/KkSfEQcZHy8

Fot. Pixabay        

Komentarze


22annabella 22
35:34 "Czuje sie Polakiem" Tzn co? Moim zdaniem to że mowi po polsku i mieszka w Poslce to o wiele za mało na czucie sie Polakiem. Nie mówię, że nie może mieszkać, ale.Polakiem może sie czuc tylko ten co popiera lub uważa za swoje tradycyjne wartości polskiej kultury.Polskośc to kultura. Kultura oparta na wartościach katolickich.Ktos kto nie uzaje wartosci polskiej kultury ZA SWOJE, nie jest żadnym Polakiem tzn członkiem polskiego narodu. On jest tylko mieszkańcem Polski, a to o wiele za mało żeby mógł czuć się Polakiem.
22annabella 22
35:15 "Czy Polak to wyłącznie katolik?"Nie zgadzam sie z p. Smuniewskim. Polak to wyłacznie ten co tradycyjne wartosci naszej kultury uwaza za swoje. Tradycyjna kul;tura polska jest oparta ma katolicyzmie, wiec TAK POLAK to katiolik, ale także każdy inny (raczej nie wynawca innej kutury, ideoligii lub religi) ktory kocha polskośc, a węic popiera wszystkie wartosci naszej kultury, nasza moralnośc nasze zwyczaje ird.Reszta to wcalie nie sa Polacy tylko mieszkancy Polski. Oni nie maja przewaznie nic wspolnego z narodem polskim.To że ktos urodzuił sie w Polsce, nie umie mówic inazcej niz po polsku, ma polskie obywatelstwo, to wssytko wcale nie robi z niego Polaka czlonka narodu Polskiego.Polskosc to kultura.Dlatego wszyscy wyznawcy talmudyzmu nigdy nie byli Polakami oni tylko mieli polskie obywatelstwo i mieszkali w Polsce, kulture mieli wlasna, zupełnie odmienna od polskiej i nawet moralośc mają inną - talmudyczna - CAŁKOWICIE sprzeczną z katolicką. Talmud nakazuje podwojną moralnośc, inaczej ocernia sie czyny popelnione przez wyznawcow a inaczej przez gojów w stosunku do wynawców. To jest CAŁKOWITE zapezecznie ku;tury polskiej, a takze polskiego prawa.Z podwojej moralności wynika poczucie wyższości nad innymi i pogarda dla innych. A to sa rowniez wartosci calkowicie sprzeczne z kultura polską.
Juru
Mówią o patriotyzmie książka dostępna w żydowskim Empiku ....
Jan Kowalski
Tolerancja czy brak własności prywatnej ma być dla plebsu nie dla elyty bo po lewej stronie tradycyjnie są podwójne standardy. Tam zawsze był model ludu i władzy która go doi.
Agnieszka M
Kupiłam na stronie ruchu
marcin tomaszek
Wypieprzcie tego idiotę jak najszybciej, to jest świadomy lub nieświadomy dywersant.
wybuchowaskarpeta
Marynarka Goscia nie pasuje do koszuli 😃 jakby to było najważniejsze! Powie reszta! To tylko taka wskazowka😉
Ten Czas
Skończcie to ględzenie- program wyborczy proszę. W przeciwnym razie nie liczcie na poparcie!
Cwietu Noname
Nacjonalizm jest przede wszystkim formą kolektywizmu, gdzie dobro konkretnej grupy (naród) jest nadrzędne wobec dobra jednostki. Już samo to wystarczy do zaorania. Identycznie jest z komunizmem itp. Mentalność plemienna.
Mateusz Salawa
Super! Więcej takich treści! ;)