Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Fakty i mity ws. szczepień? Czy bez nich grozi nam masowa epidemia? Justyna Socha u Roli!

Dodano: 2018-10-11

Wyświetleń: 13703

Czas trwania: 43:21

Opis materiału Fakty i mity ws. szczepień? Czy bez nich grozi nam masowa epidemia? Justyna Socha u Roli!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Antonio Scocilas
Ogarnijcie tam w studio temat ,,CZARNOGŁOWYCH,, może zajaśnieje Wam w głowach odpowiedź , dlaczego tak sprawy mają miejsce :)
Kornelia Courtenay
Czy przypadkiem na naszym narodzie nie przeprowadza się inżynierii genetycznej? Czy może decydenci są tak skorumpowani i urobienia przez lobbystów koncernów farmaceutycznych, że pieniądze przesłaniają im zdrowie polskich dzieci?
Zymeth Shinsey
30:55 Należało by sprawdzić jaki jest to wirus dokładnie. To nie tak, że ci którzy są zaszczepieni w nieszczepionym społeczeństwie są bezpieczni. Chodzi o to, że wirus mutuje i może sobie tak żyć i mutować u innych osób, przez co szczepionka może już na niego nie działać.
Artur Stach
https://www.youtube.com/watch?v=mamFfB5iLBc
Ela Majewska
Ludzie tacy jak Pani Justyna, Doktor Czerniak, Maciej Maciak, Janusz Zagorski i wielu innych sa nadzieja tego narodu. Wielki szacunek Pani Justyno, jest Pani wspaniala. Ocalejemy jako narod majac takie Kobiety jak Pani.
tom
to juz wszystko jasne pani Socha nie chce aby przestali szczepic toksynami ale chce przesunac termin co najwyzej.
tom
jak mozna podac toksyny do krwi a pozniej plakac o powiklaniach? !
Marcin Ł.
Promowanie antyszczepionkowców to jakiś przejaw zbiorowego nieuctwa. Co dalej? płaskoziemcy?Zapraszacie Ziębę - oszusta żerującego na chorych zdesperowanych ludziach oferując im suplementy diety czy strukturyzatory wody za horrendalne stawki Brakuje Jaśkowskiego - gościa który na kazdym kroku chrznai takie historyczne brednie, albo poleca węgiel na biegunkę na grypę... albo zakazuje mycia włosy szamponami bo się od tego łysiejeNo zgroza PSTak szczepionki powinno się pierw przebadać, tak szczepienia mogą powodować powikłania, nie - nie powodują autyzmu, nie-to nie "kontrola populacji" i tak, szczepionki co do zasady są bardzo dobre ale trzeba kontrolować koncerny
001radek
Kumulacja idiotyzmu levelo 10. Ciekawy przypadek kiedy suma IQ rozmawiajacych daje wynik ujemny. Jestem wielkim fanem wRealu. Postacie jakie sie tu pojawiaja sa jakby je stworzyl Andy Kaufman. Bezcenne.
koliberek3
Żadnych szczepień!!! Akcyjne szczepienia?! NIE!Zostaliśmy zmyleni, sama podpisałam sie pod tym projektem, choc w trakcie szybkiego czytania, zapaliła mi sie zielona lampka...Od poczatku wspierałam stowarzyszenie STOP NOP a teraz mam wątpliwosci...:(Warto wiedzieć, co sie kryje za szczepeieniami akcyjnymi, jak sie do nich zmusza(przymus bezpośredni - policja, wojsko; zobaczcie jak zmieniła się ustawa kilka lat temu) pod pretekstem wymyslonej epidemii lub po uwolnieniu broni biologicznej zmuszą nas wszystkich! Brzmi jak spiskowanie niedorzeczna teoria? No to sie przekonacie.Nie podoba mi sie to!