Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Fakty i mity ws. szczepień? Czy bez nich grozi nam masowa epidemia? Justyna Socha u Roli!

Dodano: 2018-10-11

Wyświetleń: 15348

Czas trwania: 43:21

Opis materiału Fakty i mity ws. szczepień? Czy bez nich grozi nam masowa epidemia? Justyna Socha u Roli!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Andrzej Kubiczek
Od kiedy to lekarze szczepią? Szczepienia wykonują przeszkolone pielęgniarki!
Wojtek Pilarczyk
Wspaniała kobieta .
scyzoryk1983
Zamordyzm Żydostwa nad światem a w szególności Narodu Polskiego...Nigdy nie będzie przyjażni Żyda i Polaka....Mordercy pana Jezusa z Krwią na rękach !!!!!!
paramedic pazerny
Justyna jesteś wielka
Wahadło to prawda czy oszustwo ?
Brawo pani Justyno!! Pozdrawiam serdecznie
Mroczny Korsarz
znowu banda nieuków i ignorantów prowadzi dyskusję. Ludzie zamiast pieprzyc o uwolnieniu szczepień nalezy pociskac na reaktywacje polskiej farmaceutyki puki ma kto to zrobić. Polskie firmy będa pod kontrolą a nie jak teraz, big farma co chce to daje. Jedyny kanał dystrybucyjny to Krakowska farma, tam nalezy uderzyc by nie rozprowadzali gówna.
Doctor Ale
I znowu zrobiłem błąd i zerknąłem na to bagno idiotów obok, to jest, przepraszam, na czat.Jeden przez drugiego wypisuje pytania: "A po paracetamolu też umierają", "a czytała pani działania niepożądane antybiotyków", "a czy polską szczepionką by pani szczepiła" . Barany i kretyni, którzy siedzą na czacie i wypisują swoje mądrości, niestety nie są w stanie już SŁUCHAĆ ze zrozumieniem. Przecież, do jasnej ..., chodzi o to, żeby był realny WYBÓR! Jeśli chcesz swojemu dziecku wstrzykiwać szczepionki to wstrzykuj (dowiedz się jednak wcześniej, co ona zawiera, czy były robione badania kliniczne, czy nie jest przeterminowana). Kto nie chce podjąć takiego ryzyka - niech nie szczepi, tak jak jest w tej cywilizowanej i oświeconej Europie zachodniej. Niestety Unia i neomarksiści osiągają swój cel: rosną nam kolejne pokolenia kretynów, niewolników pozbawionych własnego rozumu.
olomanolo124
Panie Marcinie tak na następny raz "krowie na między" 😆😆😆
Antonio Scocilas
Ogarnijcie tam w studio temat ,,CZARNOGŁOWYCH,, może zajaśnieje Wam w głowach odpowiedź , dlaczego tak sprawy mają miejsce :)
Kornelia Courtenay
Czy przypadkiem na naszym narodzie nie przeprowadza się inżynierii genetycznej? Czy może decydenci są tak skorumpowani i urobienia przez lobbystów koncernów farmaceutycznych, że pieniądze przesłaniają im zdrowie polskich dzieci?