Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału Łuksza i Rola o nieprawdopodobnej agresji homo aktywistów, dyktaturze lewicy i przyszłości prawicy!?


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Dr Neko
Chłopcy, jak jesteście tacy "bojowi", to może przestaniecie w końcu uprawiać Kult Babola. Co to znaczy "Dwie PANIE w Brazylii wykastrowały i zabiły chłopca" ? Mówimy o dwóch chorych, zdegenerowanych babolach, a nie żadnych "Paniach". Po drugie, ci, co mają nauczać dzieci masturbacji, to nie mężczyźni, chłopy, "faceci", ale prawie wyłącznie, jeśli nie wyłącznie BABY !!!
bonifacy filemon
Tym razem ja nie na temat ale jakie piękne studio i to tło całkiem nabieracie profesjonalizmu jeśli chodzi o scenerie to cieszy ,że właściwa telewizja która na to zasługuje zaczyna wyglądać coraz profesjonalniej .To tak na marginesie bo oczywiście nie to jest najważniejsze tylko ta praca ,którą wykonujecie to jednak również się liczy.
Amadeo Forever
Patostrimer, LMAO, za późno, juz poszło :).Chciałbym jeszcze zauważyć, że psy mają taką tendencję że upodobniają się do właściciela. Nie żebym coś sugerował, ale przemyślałbym tę sugestię.
Sz Fenek
Panie Marcinie zawsze defensywa ma słuszność moralną. ;-)Trzeba też bronić pokrzywdzonych przez policję z drugiej strony i bronić policjantów zaatakowanych przez "naszych". Dobrze, ze Częstochowa została obroniona, bo to już walka się dzieje na polu ekstremalnie dużej przemocy symbolicznej.
Aedek B
"W Izraelu 24 " - jeśli tym panom tak bardzo podoba się taka nazwa - to niech opuszczą nasz kraj i tam sobie zakładają co chcą i nazywają jak im się to podoba - a od "W Realu 24 "- won.
Kornelia Courtenay
Kilkadziesiąt lat temu były bojówki SA i Komsomoł, dziś rolę tę przejęły ruchy LGBT. Historia zatoczyła koło. Niepokoi, że policja jest tak bierna. Sterroryzowano ich pewnie degradacją, wyrzuceniem z roboty czy czym tam jeszcze, ale jak zestawić tę postawę z postawą ludzi, którzy ryzykowali życiem np. w czasie II wojny? Odnoszę wrażenie, że to już koniec Polski niestety.
Zbigniew Gorniak
Marcin pozdrawiam z New Jersey tak trzymać
Adam Kiepul
Ludzie, czy do Was wciąż nie dotarło, że na początku lat 90-tych to Mo$$ad finansował działalność Kaczyńskich i ich bandy via Art-B i Telegraf? https://pl.wikipedia.org/wiki/Art-B
surf baar
Osobiscie nie wierze aby poza coraz to nowym rozdawnictwem czyli kielbasa wyborcza , kaczora stac jest na cokolwiek .
Artur Chmielewski
Panie Marcinie Rola, przypomnę sprawę Pana Tomasza Komendy. Czy, naprawdę chce Pan pozbawić życia niewinnego człowieka, po to, aby 20 lat później, prawdziwego sprawcę zbrodni skazać na 15 lat więzienia (warunkowe zwolnienie po odbyciu 2/3 kary lub wcześniej) ?Z całym szacunkiem i uznaniem dla Pana, pozwolę się nie zgodzić z Pana poglądami.