Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Oświadczenie prymasa Polski dot. dokumentu "Tylko nie mów nikomu"

Dodano: 2019-05-11

Wyświetleń: 398124

Czas trwania: 01:03

Opis materiału Oświadczenie prymasa Polski dot. dokumentu "Tylko nie mów nikomu"


         Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
 codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!        

Komentarze


Wiktoria Michalska Michalik
Jezus nauczając rzesze mówił: Strzeżcie się uczonych w Piśmie. Z upodobaniem chodzą oni w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach. Objadają domy wdów i dla pozoru odprawiają długie modlitwy. Ci tym surowszy dostaną wyrok.
Rafal Skalczuk
Spalić te kurwy na stosie w środku miasta
mroxo77
W wiezieniu pedofil moze nie przezyc nawet doby, a w kosciele 50 lat. Taka jest droga kosciola.
Monika giec
Wt wszyscy jestescis pedofilami lub dewiatami zaden facet nie wytrzyma bez ruchania
polakIN Deuchtsland
Teraz ci się kolego zabrało na przeprosiny aż ci się głosik ze strachu telepie dobrze o wszystkim wiedzieliście przez 2000 lat chodzi o $$$$ i władze taka prawda teraz trzeba robić wszystko żeby rzeka wysychała jak najwolniej bo już chyba wiecie że wyschnie ale jedyne co możecie zrobić to opuźniać ten proces... . Żadna inna tak wielka instytucja nie narobiła tyle zawieruchy tyle bulu tyle cierpienia tyle morderstw tyle ludzi pozbawionych życia na stosach tyle stuleci prania mózgów i trzymania ludzi w zacofaniu i nie wiedzy a dlaczego w niewiedzy? Bo wiecie dobrze że człowiek oświecony będzie pytał i słuchał a człowiek nie oświecony będzie tylko słuchał
Dj Mefiu
takich jak wy powinno się wieszać !
Krzysztof Korgo
Ta instytucja to tylko zlo.Nalezy ja rozwiązać.Sprawców do więzienia wsadzic.
Lil-lake
nie mogę słuchać tego "anielskiego pienia".Ten świętojebliwy, wytresowany na Uniwersytecie głos///// Kasuję!Znałam trzech chłopaków, którzy tam chodzili i nie mogli wytrzymać...uciekli w popłochu.Jak to komentować, na plus czy na minus? Dla nich - wielki minus , ale dla nagłośnienia sprawy, plus.
Lil-lake
904 papieżSergiusz III morduje swoich poprzedników (Leona V i Krzysztofa) i dziękiprotekcji Teodory Starszej obejmuje papiestwo. Sergiusz wkrótce uwiódł córkęswej mecenaski i kochanki, piętnastoletnią piękną Marozję, która dała mu syna,jednego z przyszłych `ojców świętych” Jana XI.911 papież Sergiusz umiera `nagłą smiercia’ a jego miejsce zajmują kolejnotrzej figuranci z nadania Teodory, a zarazem, jej kochankowie: Anastazy III(911-913), Lando (913-914) i Jan X (914-928). Po tym pontyfikacie głównieskrzypce w polityce papieskiej należą już wyłącznie do Marozji (jej matkazmarła).
Lil-lake
oto jak stosuje się przez Watykan/Cesarstwo, wzorujące się na Rzymskim/, przykazanie - NIE ZABIJAJ : IV w. – Początek okresu mordowania pogan i plądrowania ich świątyń przezchrześcijan podjudzanych przez biskupów, opatów i mnichów. W 347 r. OjciecKościoła Firmicus Maternus zachęca władców: „Niechaj ogień mennicy albo płomieńpieca hutniczego roztopi posągi owych bożków, obróćcie wszystkie dary wotywnena swój pożytek i przejmijcie je na własność. Po zniszczeniu świątyńzostaniecie przez Boga wywyższeni”.VI w. – Na mocycesarskiego dekretu, wszyscy poganie zostali uznani za ludzi bez majątku ipraw: „iżby ograbieni z mienia, popadli w nędzę”. Dekret ten dawał prawobezkarnego mordowania i grabienia niechrześcijan.