Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału Balli Marzec i Rola o handlu dziećmi, aferze z dzikami, wypłatach w NBP, nowej prawicy i hipokryzji!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Maria Wiśniewska
Panie Marcinie, oglądam Pana programy Robi Pan dobrą robotę ! Dzięki !
1409Indy
Panie Marcinie, zgadzam sie z tym, że emocjonalna histeria nt. dzików jest chora. Za mało się natomiast mówi o tym, że ten odstrzał dzików jest doskonałą metodą na maksymalne rozsianie ASF. To jest działanie PRZECIW ROLNIKOM. Za chwilę ASF będzie wszędzie i szlag trafi wszystkie polskie chlewnie (zostaną dunskie koncerny na polskiej ziemi).
Anna Cattell
Poseł RP Robert Majka podjął działania w sprawie handlu dziećmi z domów dziecka.to już coś.Dziękuję panie pośle.Marcinie,można?można.gdyby to było jakieś wyssane z palca to by się poseł tym nie zajął.
Anna Cattell
Użytkownik blondie trochę niżej w komentarzach umieściła dużo materiałów w sprawie handlu polskimi dziećmi.warto Marcinie się chociaż nad tym pochylić.
Anna Cattell
A jeszcze jedno,trzeba na bok odłożyć antypatie(chodzi o pana Pawła Bednarza).tu ważne jest dobro dzieci a nie kto komu robi promocję.
Anna Cattell
A świadkowie się odwracają plecami,bo poprostu boją się może pokazać twarz w programie.nie wiadomo kto może im zagrażać,jaka mafia stoi za handlem dziećmi.co do niezbitych dowodów to w sprawie Magdaleny Żuk ich nie miałeś Marcinie,a dużo mimo wszystko się udzielałeś i szacunek za to.kwity ciężko będzie uzyskać,jakie paragon za sprzedaż dziecka czy jego organów?albo filmy porno z udziałem dzieci?przecież to jest ukrywane.A co by na to organizacja Ordo Iuris?pomogli Silje Garmo i jej córce z uzyskaniem azylu w Polsce to powinni pomoc swoim,polskim dzieciom.pozdrawiam
Anti Ja
i jeszcze biorą 500+samotna matka (2000 zł) z dzieckiem - NIE
Anna Cattell
Marcinie,chodzi także nie tylko o porywanie dzieci przez urzędy państw zagranicznych,chodzi tu o polskie domy dziecka,które sprzedają/oddają do adopcji dzieci z terenu Polski za granicę.Nigdy nie będę Cię obrażać ani wyzywać.tylko problem ten jest i także rozdział rodzeństw przy adopcjach.
BARANINA 77
Rola ty kurwo boisz się prawdy powiedzieć o handlu dziećmi z domów dziecka, skończ szmaciarzu z tym "przebijaniem się przez bełkot" bo bełkot to ja słyszę z twoich ust kukiełko kłamliwa
Joanna Ristov
Marcin ogarnij się handel dziećmi to fakt.....byłam w Grecji gdy zniknął mały rusopond do dzisiaj nie odnaleziony to prawie 15 lat....Wtedy tez zniknęla z hotelu ta mala angielka Matylda chyba z wielkimi oczami....Dzieci ropływaja.się w powietrzu.Były przekupstwa. Dzieci przyznawały się ze go pobiłý, inne że gdzieś wpadł ale ciała nie ma chociaż przeszukano i przekopana całe ulice....JEST TO TAK PRZERAŻAJĄCE I DLATEGO NIE CHCEMY UWIERZYĆ W TO CO MÓWI PAN BEDNARZ ale czqs sie ogarnac.Dlatego od lat nie daję zgody na fotki mojego syna w sieci.....