Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Ekshumacja w Treblince wstrzymana! Polska kolonia? Przegląd Mediów

Dodano: 2019-04-15

Wyświetleń: 14504

Czas trwania: 42:02

Opis materiału Ekshumacja w Treblince wstrzymana! Polska kolonia? Przegląd Mediów


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Maria Xyz
W TREBLINCE. NIE NADA W JEDWABNEM NIE NADA. NIET EKSHUMACJI BO CO ? BO. JUDE W POLSCE RZADZI? BRONI NIE MAMY TO. WYTRUWAC TYCH OKUPANTOW. HITLEROWSKICH. POD EGIDA GWIAZDY DAVIDA W POKSCE W. RESTAURACJACH BARACH BUFETACH WSZEDZIE GDZIE. CI BANDYCI HITLETOWSCY ZRA I PIJA. SERWOWAC. IM TRUTKE DOSTEPNA. W SORZEDAZY. A SA TO TRUTKA. NA SZCZURY ORAZ CHEMIKALIA. DO NISZCZENIA. OWADOW NISZCZACYCH. ROSLINY DO DZIELA POLACY. BRONI NIEMAMY TO. ZOSTALA NAM TRUTKA. JAKO BRON PRZECIWKO MORDERCOM NARODU POLSKIEGO
jacek38
Dlaczego zakazano robienia prac archeologicznych na terenie Obozu Treblinka.Zydzi sa wstretna nacja poslugujaca sie oszustwem, szalbierstwem, propaganda od zawsze. Sa wrogami prawdy. kazdego panstwa w ktorym zostaja ugoszczeni. Oboz Treblinka byl obozem przejsciowym celem rozprawadzania zlapanych do podobozow na terenach wschodnich. Miedzy innymi do Majdanka. Na terenie obozu nie bylo zadnych komor gazowych celem masowej exterminacji. Komory gazowe ktore sie zachowaly nie spelnialy warunkow do bycia takowymi z drzwiami drewnianymi. Bajki zydowskie ze do spalania ofiar uzywano ..."benzyny litniczej" jest nonsense. Akurat wowczas Niemcom brakowalo paliwa do samolotow w dramatycznej sytuacji na froncie. Po przybyciu na miejsce wiezniow segregowano I po krotkim pobycie rozsylano do innych obozow na rerenach Wschodnich. Nie znaleziono na trenach obozu zadnych sladow takiej eksterminacj !!! Byla swego czasu powolana taka komisja prywatna uczonej brytyjskiej I niczego na tym terenie nie znalazla poza jednym dolem zbiorowym z prochami osob spalonych. Rozumiec to nalezy ze poprostu w czasie segregacji czesc osob byla w fatalym stanie zdrowia I byla  rozstrzelana na miejscu I palona. Celem "udokumentowania" zbrodni ludobojstwa na terenie obozu nagrano z udzialem aktorow z NRD "wywiad" z autentycznymi Niemcami z tego obozu I puszczono ten wywiad. Z czasem okazalo sie kto bral udzial w tym "wywiadzie" I jak byl "nagrywany" niby w formie podsluchu na aparature umieszczona w aucie vanie przez domem 'Niemca" natomiast dziennikarz mial rozmwiac z tym Niemcem ktory w ten sposob mial nie obawiac sie konsekwencji tego wywiadu. Kto zechce ten znajdzie ten "przekonywujacy" wywiad. Prawda jest taka ze gdyby ilosc ofiar miala dotyczyc milionow osob jak zawsze utrzymuja zydzi to nie daloby sie ukryc przynajmniej prochow ofiar. Ponadto zapanowal dziki obyczaj zydowski ze "odwiedzajacy" teren obozu   wizytatorzy z Izraela zaczeli przywozic urny ze spopielonymi szczatkami osob zmarlych w Izraelu I tam spalonych. Urny te rozsypywano na tym terenie I oto pojawialy sie niezbite "dowody" Zydow zmarlych w holokauscie jakas czczeka kawalek kosci udowej babci. Ta barbarzynska praktyka ta byla nielegalna I zakazana przez wladze PRL ale teraz odbywa sie zapewne pelna para przy takich wladzach jakie Polska ma. O zadnych obiektywnych badaniach na terenie bylego obozu mowy niema. Wersja ma byc taka jaka pisza Zydzi.
fanka el
POkomusze POtomki mącą w Polsce  i tak najlepszym rządem od 45roku jest obecny rząd PIS-u
Sarmata Lechicki
Co jest grane?zasranymi żydowskimi bazami bendą nas szantażowali?WON z tym lewackim żądem! Dobra zmiana? To jaka jest chujowa?
Mark Gandi
PSL NOWOCZESNA PLATFORMA to GEJOWSKIE LEWACTWO PODPISALI PAKT Z KOMUCHAMI a BRONIARZ TO WIECOWY POLITYK PLATFORMY i tak to wygląda . i nikt tego nie zmieni.
POLSKI PATRIOTA
TO NASZ KRAJ I NAM NIKT NIE BĘDZIE MÓWIŁ CO MAMY ROBIĆ KURWA WASALE Z PIS I WOGÓLE TEN CAŁY UKŁAD Z MAGDALENKI PODSTAWIĆ POD MUREM I ZA ZDRADĘ OJCZYZNY ROZSTRZELAĆ
Iwona Oleksy
Dlaczego przyłączacie się do rządowej nagonki na nauczycieli (w stylu "zapluty karzeł reakcji")? Za chwilę tę samą metodę zastosują wobec was i co wtedy? Co za bzdury Pan opowiada- jaka służba? Spotkał Pan w życiu jakiegoś nauczyciela lub lekarza, który wybrał swą drogę życiową by służyć? To jest praca, za którą chcą otrzymywać wynagrodzenie a skoro rząd wszystkim innym rozdaje (policjantom, lekarzom,pielęgniarkom,emerytom, krowom i świniom its), a nauczycieli pomija, bo nie protestowali-zrozumieli że nic nie osiągnią bez nacisku. W szkołach były przeprowadzane referenda w sprawie strajku-strajkują te, w których taka była wola większości. Ktoś kto przychodzi do pracy pomimo tej decyzji jest łamistrajkiem( tak jak H.Krzywonos za komuny) i niech się nie dziwi oburzeniu pozostałych. Przykro słuchać i czytać te bzdury. Wina za powstałą sytuację w całości spada na "rząd dobrej zmiany".
Behemoth Pl
Jestem za przyłączeniem Polinu do Białorusi
Adam Zieba
Nie wiem , czy to prawda, ale podobno czlonkowie Knesejmu, musza sie pytac litwaczki azari albo pani mosbacher, czy moga sie wy**kac czy wy**ac. A PIS czyli (NIERZAD i NIESPRAWIEDLIWOSC ) w ostatnim sodazu zbliza sie do 50%...nie, nie zwariowalem....to prawda. K***a to jest obled.
Professional Tourist
Przestancie pisac "eskimosi" wy TCHORZLIWE KARALUCHY! Boicie sie napisac/powiedziec "ZYDZI"???