Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Ewa Zajączkowska. Afera z dzikami podzieliła Polskę. Jaka jest prawda?

Dodano: 2019-01-11

Wyświetleń: 19621

Czas trwania: 01:01:32

Opis materiału Ewa Zajączkowska. Afera z dzikami podzieliła Polskę. Jaka jest prawda?


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


MatemiX
Zajączkowska jest teraz ekspertem od dzików? Ostatnio reklamowała futra z norek a poprzednio lokalne piwo. Co za przemiana.
Marcin
nie wierzę emo
Arte Forte
Dzikożercom mówimy stanowcze NIE !!!
Andrzej Kubiczek
program ogólnie ok tylko ciekaw jestem czy jakby np Macierewicz był w nim gościem to Łuksza też by mu tak na koniec dupę lizał...
uszy robala
Panie Łuksza! Korwinowcy przewidują w sześciu ministerstwach - Min. Środowiska i Kopalin. P. Ewa mogła P. to podpowiedzieć! ...
Albert Magiera
Piekna i madra, gatunek na wymarciu
marian szarf
Temat zastępczy , a sprawa KNF odpływa....
Elzbieta Zawisza
NIC NIE.PODZIELIŁO.BO JEST TEGO ZA DUZO.NISZCZA LUDZIOM UPRAWY NAD NIMI NIKT NIE PŁACZE.KUKIZ TY JESTEŚ. .....POLAKOW PORÓWNUJE DO DZIKÓW I RZEZI.JA GŁEBIU TAKIEGO POROWNANIA SOBIE WYPRASZAM.KUKIZ TY GNIDO ŻMIJOWA .WYPROSTUJ. KLIPĘ.!!
Abcd Efgh
Założę się że kiedy zakończy się odstrzał dzików to lewackie celebryty będą piać z zachwytu że dzięki sprzeciwowi ludzi udało się zaprzestać rzezi... Wszystko żeby tylko ugrać coś dla siebie. Mnie tam wisi czy strzelają czy nie. Kiedyś mieszkałem koło babci i żadnego dzika nie było a zeszłego lata dziki wręcz terroryzowały babcię. Rozwaliły płot, zryły ogródek, ziemniaki. Babina z emerytury żyje, z dala od innych domów, sama. Jak sobie ma z tym radzić? Hah, dobrze że "bloczkowe" celebryckie mieszczaństwo ma spokój więc olewa problemy zwykłych ludzi i rolników. Mieszkam na wsi i kiedy widzę zaangażowanie pajaców którzy nigdy z miast nie wychodzili a pierdolą za przeproszeniem na lewo i prawo swoje "mundrości" udając znawców to flaki wywijają mi potrójne salta z nerwów. Jak można pieprzyć trzy po trzy nie znając tematu? I nie mam tu już na myśli tylko dzików a każdy temat. Tak samo dotyczy to pieszych nie mających prawa jazdy a wypowiadających się na temat techniki prowadzenia pojazdu... JPRDL.
Pedo phile Muhammad
Za PRL'u nie bylo problemu z dzikami . Pulki w skelpach byly puste, tak ze dziki byly swietnym zrudlem bezplatnego miesa. Wtamych czasach jak dzik zobaczyl czlowieka to spierdalal gdzie pieprz rosnie.