Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału PILNE! Totalny odlot UE! Polaku, sprawdź czy będzie Cię stać na samochód!? Treter-Sierpińska u Roli!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv

Fot. Twitter, Marta Wójcicka        

Komentarze


Zefliczek
Co to za czosnkowi w tle z jarmułkami? Niezły telewizorek na podniesienie ciśnienia :)
Anna Mathew
o tym, ze "powietrze" staje sie waluta pisze chinski autor w ksiazce " Wojna o pieniadz" - polecam
Jan Fenzlan
A może tak personalnie wskazać kto za tym stoi? Unijna komuna jest chora psychicznie. Jak Korwin czy Czarnecki wskazał na ich debilny neomarksistowski punkt widzenia to zostali pozbawieni immunitetów.Unia nie lubi narodowców bo oni nie cierpią komuny i dlatego robi się z nich faszystów, a wiadomo kto jest tu faszystą.Cel jest prosty-przywiązać chłopa i nie tylko chłopa do miejsca urodzenia i depopulacji.W Szwecji aborcja i eutanazja jest już na życzenie.
Marek Ul
Proszę Państwa, to co o klimacie opowiada Pani Treter jest absolutnie fascynujące, ale miesza fakty z kompletnymi bzdurami, a to podstawowe działanie manipulatorów lub osób niekompetentnych. Może jednak warto skoncentrować się na aktualnych pracach naukowych. Polska Akademia Nauk, która mimo, że w 2009 r. oświadczyła, że człowiek nie ma wpływu na ocieplenie klimatu w maju 2018 uaktualniła swoje stanowisko, ponieważ dowody naukowe pokazują , że wpływ antropogeniczny jest co najmniej niezaniedbywalny. W ogole skąd pomysł , że wyniki prac naukowych zależą od tego kto za nie zapłacił? Czy to znaczy, że naukowiec , aby był dla Pani Treter wiarygodny , musi pracować za darmo? Czy Pani Treter , w trosce o wiarygodność swojej pracy, również nie pobiera za nią wynagrodzenia? Co do listu włoskich naukowców; to, że większość jest emerytowana niekoniecznie świadczy o represjach pracodawców wobec ich czynnych zawodowo kolegów. Może emeryci po prostu mają nieaktualne dane. Poza tym geofizyk , czy chemik, to niekoniecznie klimatolog.Przytaczanie skrajnie radykalnych wypowiedzi "obrońców klimatu" w celu ośmieszenia całego środowiska po prostu uwłacza rozsądkowi. Zresztą tak jak porównywanie zaniechań w sprawie zmian klimatu , do rozwoju medycyny. I na koniec; niby kto , jeśli nie młodzież , ma pikietować w celu zwrócenia uwagi opinii publicznej na politykę klimatyczną?
marcpro10
Święte słowa Pani Kasiu.Zacytuję tutaj słowa Pana S. Michalkiewicza: "Wpływ polityki klimatycznej na zmianę klimatu jest taki, jak pierdzenia na zmianę kierunku wiatru."
Mixa Mixa
Czyli Korwin ma rację. Głosujmy na Konfederacje albo koniec z nami
Izabela Berlikowska
Zupełnie się z Panią Katarzyną zgadzam.Mnie też obrzucono obelgami jak w komentarzach pod silnikiem o strajkujacej dziewczynce zamieściłam pytanie: "Czy dziewczynka sama to wymyśliła?"...UffffPozdrawiam z Hokandii
Izabela Berlikowska
W Holandii z samochodami osobowymi jest podobnie😧....jak w Irlandii, jak przytoczyła Pani Katarzyna.A robaki....tu też bardzo promują. Mięso spożywam tylko jak przyjeżdżam do Polski bo tu się nie da go jeść, niestety.
Krzysztof Morawski
Czyli romumiem ze liczniki na pluca sa juz faktem mam problem trenuje i biegam wiec jak zuzyje swoja norme do grudnia to do stycznia na bezdechu no bo jak taka rozpusta no po prostu burzuj i eko terrorysta a Tak powaznie to niech sobie te barany zobacza ile paliwa spala standardowy Boeing na lini dajmy na to Warszawa-Nowy jork i poparza na mape z nalozona siatka lotow
Kasia Zielinska
U nas zima tylko od października do maja a potem wsio leto i leto.Jak im Pan Bóg zrobi armagedon to zasrance zapomną jak się nazywają .