Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wojciech Sumliński: Amerykańscy Żydzi blokują film POWRÓT DO JEDWABNEGO!

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 53167

Czas trwania: 24:40

Opis materiału Wojciech Sumliński: Amerykańscy Żydzi blokują film POWRÓT DO JEDWABNEGO!


         Wesprzyj zbiórkę na film POWRÓT DO JEDWABNEGO!
Link: https://zrzutka.pl/4phcf9        

Komentarze


adas2000
Zastanawiam sie czego chca zydzi z Izraela od polskich obywateli pochodzenia zydowskiego to jakas paranoja. Dlaczego ludzie daja sie oglupiac zklamanym zydowskim prowodyrom??
Heniu Szczęśliwy
MOŻE w KOŃCU tak POWIESZ prawdę jako " dziennikarz śledczy " ! Co jeszcze nie wiesz, że USA sponsorowało III Rzeszę niemiecką i Hitlera ?!
Anna Rydzewski
Powodzenia ,pieknie z Pana strony ,to co Pan robi dla rodakow .
Gainax Gainax
Good Luck
marek wach
ZDRAJCY I KURWY BĘDĄ WISIEC POZDRAWIAM
Irena F
P.Wojciechu,dziękujemy.
Bartolomeo Bartolomeo
Przykro mi że nie mogę was wesprzeć finansowo. Nie mam pieniędzy i niewiele zarabiam. Zbyt wielu ludzi mnie zawiodło, oszukało, nie dotrzymało swych obietnic. To jedna z przyczyn, dlaczego brak mi środków. Życzę wam powodzenia w realizacji tego i przyszłych, mam nadzieję, waszych filmów.
Kacper Jankowski
Spotkanie Pani Kurek w domu jakiegoś rodaka jeśli odwołują sale.
Kacper Jankowski
Zachęcam do wspierania finansowo filmu. https://zrzutka.pl/4phcf9 Znam osobę która też z 1% dorzuci. Też to zróbcie rodacy. Musimy na przekór ohydnym antypolskim szumowinom jak ten obrzydliwiec "To nie przechodzi do żadna rubryka" (jakbym był homoseksualistą to bym zwymiotował na takiego - ohyda). Musimy robić co do nas należy. Jesteśmy Polakami więc obowiązki mamy polskie.
Krzysztof_P
Nie ma czegos takiego jak Amerykanscy zydzi. Zyd to zyd ,bez wlasnego kraju,to zaraza wgryzajaca sie w kazdy narod . Swiety Maksymilian Marii Kolbe ,przestrzegal przed zydami i masoneria. A zydowskie niebo to Pieklo. Mahomet to Babhomet,itd itd. Strzezcie sie zydow ,bo to falkszywe stworzenie. Bog stworzyl ludzi i zydow. Zydzi ,to nie ludzie.