Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Mrozu - Aura [Official Audio]

Dodano: 2019-04-12

Wyświetleń: 276962

Czas trwania: 03:32

Opis materiału Mrozu - Aura [Official Audio]


         Producent/Wydawca: GORGO MUSIC 
https://www.gorgo.com.pl

Zamów album "Aura":
http://www.mrozuaura.pl/

Tytułowy singiel, z najnowszego album Mroza - "Aura". 

tekst: Łukasz Mróz;Robert Krawczyk
muzyka: Robert Krawczyk; Łukasz Mróz
(P)&© 2019 GORGO Music

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty „ZEW", Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Iskrą do powstania piątego już albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko – producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem. Marcin Bors pomógł zespolić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań, przyprawiając utwory szczyptą swojego producenckiego pieprzu, nie tylko w warstwie gitarowej. Parę numerów łobuzerską liryką wsparł Ras (Rasmentalism), tworząc kolejny wymiar tej muzycznej opowieści „AURA" kontynuuje myśl, dzięki której narodził się „ZEW", wynosząc ją na jeszcze wyższy poziom energetyczny.        

Komentarze


pylek777
A jak ja to usłyszałem to przyszło mi do głowy jak zabrzmiałby w wykonaniu Mroza kawałek The Heavy - How You Like Me Now? :)
tuptupu
Kto na płycie gra na saksofonie? Nigdzie w Internecie nie ma składu zespołu...
Anna Stodziesz
Mrozu jesteś moją miłością płatnicza. Więcej takich zdolnych artystów. Nie śmierdzi komerchą, muza pierwsza klasa, teksty głębokie, płynie z duszy... Bo zacznę ochy i ach 😂😁😝
Dorota Stanek
Twoja aura jest doskonała ❤❤❤💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛
Kamcio Osiecki
Kawałek jest ok i muzyka i tekst ale jakoś wokal mi do tego nie pasuje, trzeba się postarać, żeby zrozumieć słowa bo Mrozu sepleni się strasznie..
Budyń gracz
Nie słyszałem lepszego wokalistę Mrozu, brawo :)
Nela Nowak
NAJLEPSZA PIOSENKA!!!!
IchBinHexe
Co za dykcja!Co za głos!Co za beat!Mrozu... Czapki z głów!
małgosia kuziemko
Powrócił w wielkim stylu. Oto on. Niesamowity głos i feeling. Prawdziwa, organiczna muzyka. Lekkość i łatwość wydobywania z siebie dzwięków. To sprawia że nogi chodzą, buzia się śmieje i śpiewam razem z Tobą. Dzięki Mrozu
Natalia x
Fantastyczna płyta, a myślałam, że lepiej być nie będzie 😂 Świetna robota 😍😍😍