Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Najlepsze polskie polskie filmy dramat obyczajowy Filmy obyczajowe i romantyczne hq

Dodano: 2017-01-11

Wyświetleń: 199112

Czas trwania: 01:31:14

Opis materiału Najlepsze polskie polskie filmy dramat obyczajowy Filmy obyczajowe i romantyczne hq


         Najlepsze polskie polskie filmy dramat obyczajowy Filmy obyczajowe i romantyczne hq        

Komentarze


piotrmatki
Witam... Zajebista prawda pokazana w tym filmie, MW nie niszczyła , NIE uczestniczyła w nagonce na osoby cywilne, wręcz pomagaliśmy mieszkańcom i była zajebista komitywa - ocz. SZMATY dusiliśmy w zarodku (raz niby nie pijący puzonista z orkiestry został dowódcą patrolu - dziwne ale tak było kazał nam podczas patrolu kłaść po godz.policyjnej ludzi na glebę i poniewierać ich... tak całkiem niechcący się najebał i za dwa dni już był cywilem... tak było podczas zaszczytnej mojej slużby w MW w owym czasie w Świnoujściu Zdarza się jednak taki ,,Sokołowski " szmaciane nazwisko chyba do dzisiaj hehe - która mimo wszystko jeszcze ma ,,,,,ambicje""""by szmacić dalejDziwi mnie tylko pojebanie i bezskładnie dziwna wypowiedż, GŁĄBA uciekiniera przed wałasną wojną z syri o równie syryjskiej pseudoksywie Yansh { debil po Polsku znaczy }Więc Syryjski GŁĄBIE yanas do szkoły w syrii i bronić swojego kraju spierdalaj ZDRAJCO
Pablo
Lata fajne ale czasy złe. Ci wszyscy którzy odpowiadali za ten koszmar co przeżyliśmy powinni w 99 roku zostać powieszeni na placu zamkowym a nie żyli sobie na koszt Państwa Polskiego z emeryturami po kilka tysięcy złoty. Nazwiska takie jak Jaruzelski, Kiszczak powinny itp. powinny na zawsze zniknąć z pamięci Polaków. Ich groby powinny zostać zlikwidowana a ich szczątki wyrzucone na wysypisku śmieci. Ich rodzinny powinny zostać wydalone z terytorium Polski, cały majątek który posiadają powinien być zabrany i przekazany na cele charytatywne.
Jacek Jatta
Adam przyjrzał się Ewie i wiedział że zgrzeszyła Polecam Wybitny
Teresa Maciaszek
Fajne chlopaki ,ale ta muzyka ...........
Agnieszka Mierzwinska-Contreras
moje wspomnienia, sentymentalny powrot do przeszlosci
Yansh
Shaquer, debilszczaku katolibski. Z deninicji nie ogladam rozbiegowek ale bardzo duzo uwagi zwracam na prezentacje filmu. Z twojej nie wynika nawet tytul nie mowiac o innych danych osobowych (aktorzy, rezyser, etc). Widzisz synek, twoj mozg jest tak zybn katecheza ze nie da sie ciebie uratowac. Nie bedzie subskrypcji, dla h... nie warto. Chwal pana kretynkow.
tekenen meisje
Skradzione szczéscie
Pawel Pawel
Warty obejrzenia
Anna Puzyniak
Fajny, tak pamiętam ..
mh lemmen
Strach,niepewnosc,tak bylo!