Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! Szymonek nie żyje! Szpital odłączył "polskiego Alfiego Evansa" od aparatury.

Dodano: 2019-06-18

Wyświetleń: 40346

Czas trwania: 01:02:22

Opis materiału PILNE! Szymonek nie żyje! Szpital odłączył "polskiego Alfiego Evansa" od aparatury.


         #Szymonek #Alfie Evans #eutanazja #NOP
Linki do stron cytowanych w nagraniu:

https://warszawawpigulce.pl/maly-szymonek-walczy-o-zycie-w-szpitalu-na-nieklanskiej-szpital-wydaje-oswiadczenie/
https://www.politykazdrowotna.com/45959,komunikat-szpitala-na-nieklanskiej-i-interwencja-lekarzy-ws-chorego-szymona
https://www.politykazdrowotna.com/46243,lekarze-w-liscie-otwartym-o-smierci-11-miesiecznego-szymona
http://stopnop.com.pl/szymonek/
http://stopnop.com.pl/synflorix/
https://parenting.pl/szymonku-walcz-szpital-na-nieklanskiej-wydaje-oswiadczenie
https://www.facebook.com/WALCZSZYMON/

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Media Narodowe
Osoby chętne do wpisania się na listę rot niepodległości prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected] ► Przypinki #NieDlaRoszczeń (447) są od teraz dostępne tutaj: https://marszniepodleglosci.pl/produkt/przypinka-niedlaroszczen/ ► Grafika do podmiany avataru (zdjęcie profilu/użytkownika): httpsz://megawrzuta.pl/download/e167dde25d983f3edc5933a72f9b03df.html ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: [email protected] WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe ► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com ► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
Basia F
Ja mieszkam w niemczech i tu trzeba mieć "dowód dawcy organów".Bez tego nie jest się dawcą
Ewa Brudnicka
Posłuchajcie profesora Talara
Ewa Brudnicka
Szymonek poświecił swoje życie by poruszyć ludzi do myślenia i obudzenia !!!
Ewa Brudnicka
Zbrodniarze, nieuki, mordercy, potwory, roboty
Marta Dodomartina
Mordercy!!! No nie inaczej i powinni za to isc siedziec!!! Trzymajcie sie zdala od tego szpitala ludzie!!! Nie dosc ze wam zaszkodzą to jeszcze zamordują
Magdalena Lehmann
To jest nie do wiary co się wydarzy w polskich szpitalach. Z tego względu jestem szczęśliwa, że nie mieszkam już w Polsce. Szczepionki powinne być dowolne, a nie przymusowe. W Niemczech trzeba wyrazić zgodę na pobranie organów, jeśli takiej zgody nie ma, nie mają lekarze prawa pobrać organów do przeszczepu. Może ktoś potrzebował organów do przeszczepów i chodzi o wielką kasę??? To rodzice muszą zadecydować czy to leczenie jest dla nich etyczne czy nie. Ja bym też wszystko robiła aby moje dziecko ratować. A dlaczego są produkowane takie szczepionki przez które umierają dzieci nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Firmy farmaceutyczne powinny płacić odszkodowania rodzicom już nie mówiąc o konsekwencjach karnych. Tylko ini mają za dużą władzę na całym świecie. Rodziców skazuje się na karę więzienia za nie szczepienie dzieci kogo się teraz ukara za uśmiercenie dziecka przez podanie szczepionki??!!Najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziców. Tak samo bym postąpił jak oni.
Mutter Theresa
Od zmarlego organy sa nie potrzebne.
KaSiunia S
Dlatego nie zamierzam wracac do tego chorego kraju, zacoafnie, sredniowiecze, dulszczyzna, brak sprawiedliwosci i praw czlowieka. W Niemczech, pacjent jest czy klient, petent, traktowany jest jak tzw swieta krowa. Lekarze nie maja zadnych przywileji, zawod ten traktowany jest jak kazden inny. Pacjent moze zlozyc skarge na personel, oddzialowa musi odniesc sie pisemmnie i slownie do kazdej takiej skargii. Lekarze rowniez jesli pacjent badz rodzina nie zadowoleni sa z traktowania czy zaleconej terapii moga zaskarzyc takiego lekarza, czesto takie skargi trafiaja do sadu i o dziwo, co w Polsce nie do pomyslenia na lekarzy nakladane sa oglromne kary finansowe. Narzekamy na Niemcy, wysmiewamy, a tu traktuje sie ludzi jak ludzi, dba o porzadek , prawa pacjentow nawet i zwierzakow, to jest cywilizacja.
Koralgol
Obowiązkowe szczepienia pozwalają na zabijanie i wpędzanie w ciężkie choroby dzieci - za które powinniśmy wszyscy być odpowiedzialni. Ja nie życzę ani rządzącym patałachom, ani lekarzom - również patałachom, aby szczepionki zabiły również ich dzieci i wnuki, daleka jestem od takich rzeczy. Mam jednak nadzieję, że wszyscy oni, odpowiedzialni za te krzywdy dzieci i ich rodzin kiedyś poniosą karę za to wszystko. Zło wyrządzone innym ludziom wraca ze zwielokrotnioną siłą, czasem jako ciężkie cierpienie na łożu śmierci, czasem wcześniej, ja mam nadzieję, że do tych ludzi wróci to wszystko wcześniej i, że zanim umrą los odda im to co zrobili. Oby tak się stało. Boże, jeśli istniejesz... wiesz co robić.