Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Cejrowski o Falencie, Kubicy i bobrach 2019/06/11 Radiowy Przegląd Prasy Odc. 1002

Dodano: 2019-06-13

Wyświetleń: 117092

Czas trwania: 30:13

Opis materiału Cejrowski o Falencie, Kubicy i bobrach 2019/06/11 Radiowy Przegląd Prasy Odc. 1002


         #RadiowyPrzeglądPrasy tylko na kanale YouTube Wojciecha Cejrowskiego, subskrypcja kanału: https://www.youtube.com/WojciechCejrowski?sub_confirmation=1

***

Komediowe występy podróżnicze Wojciecha Cejrowskiego na żywo - trasa 2019:
https://CEJROWSKI.COM/WYSTEPY
Bilety https://BILETOS.COM

***

https://CEJROWSKI.COM

Sklep Kolonialny Wojciecha Cejrowskiego: https://SklepKolonialny.com

https://Facebook.com/WojciechCejrowski

https://Twitter.com/TheCejrowski
https://Twitter.com/TheWCejrowski

https://Minds.com/WojciechCejrowski        

Komentarze


Michał ten Michał
Każdy Polak za prąd w 2020r będzie płacił tyle samo co w 2019r. Pod warunkiem że zmniejszy złużycie prądu w gospodarstwie domowym o 40%. Tak działa nasz nierząd.
Ka La
Kubica jest cięki ,nich zabierze się za skoki narciarskie 😁😁😁😁
Sowa ZGC
Nie wiem co to za debil, ale mam nadzieję że nigdy więcej nie będę musiał go słuchać. Panie Wojciechu, to wręcz wstyd być kojarzony z takim przygłupem poprzez wspólne występowanie na antenie.
U2beBusters
I zapadł werdykt, iż Duda mógł ułaskawić i zrobił to zgodnie z prawem. Panie Rudnik widać jak Pan ma wyprany umysł przez media lub przez co gorsza, Pana pesel mówi, iż wychował się Pan w czasach, kiedy to Pana światopogląd kształtował PRL. Panie Rudnik bełkoczesz.
Jerzy Czajkowski
Panie Rudnik nie wiem czy Pan w ogóle wie o czym mówi.... Kubica już wygrał w Formule 1 i był jednym z kandydatów do mistrzostwa, tyle że uległ niezwykle groźnemu wypadkowi i teraz jego droga powrotu to jest temat na film, a to że jeździ bolidem, w którym brakuje części.... to już inna historia, przykładowo powiem Panu, że jego kolega z zespołu, który w wiliamsie, tez zajmuje ostatnie pozycje, ale to nic.... dali mu się przejechać jako młodemu kierowcy w bolidzie z topu i wyjeździł na treningu jeden z najlepszych czasów! Czasem jak się Pan na czymś nie zna to lepiej milczeć. A co do Kubicy niech dopłacają ile wlezie, bo akurat na niego warto, to jest zwycięzca i prawdziwa duma narodowa. Niewielu jest Polaków na świecie, których się szanuje, a on się akurat do nich zalicza. Troszeczkę szacunku... a co do tego, że opowiada o tym publicznie..., nie jeden z lepszych zespołów opowiada, jak to się źle jeździ bolidem, który nie ma takich problemów i co to ma do rzeczy? To normalne w F1, że szuka się rozwiązań, a gdy po raz któryś rozmawiasz o tym tylko w gronie swojego zespołu, a oni dalej popełniają te same błędy to próbujesz wywrzeć presję na stajnie publicznie i tyle... Pan prezentujesz w tym odcinku typowy model polaczka narzekacza, a to fe, a to źle, bo gdybym ja jeździł to bym pojechał...., nie przystoi...
MIroslaw Golec
Rudnik ty komuchu ! To kupuj produkty z czarnoskorym homosiem w wieku 12 lat ! Wtedy bedzie pan zadowolony !
lynx lynx
Pan Wojciech dałby rade spszedać eskimosowi lód
Alexander Sieniawski
A moja córka jest dumna że przebiegła maraton ,była ostatnia ale najmłodsza z 9 latami
I can't Play
Bobry. Woda zalewa pola. To nie trzeba robić pól na naturalnych terenach zalewowych. Regulacja rzek i brak retencji powoduje susze i gwałtowne powodzie. Bobry tamami przywracają naturę. Widzę to w swoim rodzinnym mieście. Mała rzeczka. Obecnie brak wody do bagna osuszone a tamy bobrów regularnie niszczone ciężkim sprzętem. Bobry są dobre dla gospodarki wodnej i ekosystemu. Wody gruntowe i rolnictwo. I te historie.
I can't Play
P.S. W GP Kanady wyglądało jakby Kubica miał obniżoną moc silnika. Żeby na prostej z kolegą z zespołu przegrać, bo w zakrętach go wyprzedzał. I był lepszy w kwalifikacjach. Żeby młody propagandowo był wyżej.