Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału Jakubiak o kampanii prezydenckiej: Donald Tusk o białym koniu może zapomnieć, zostanie mu osiołek


         „Należy się cieszyć. Głowa państwa polskiego jest przyjmowana w Stanach Zjednoczonych jak równorzędny partner, a to się bardzo rzadko zdarza” – tak podpisanie przez Andrzeja Dudę i Donalda Trumpa deklaracji ws. zwiększenia obecności wojsk USA w Polsce skomentował w Porannej rozmowie w RMF FM Marek Jakubiak.        

Komentarze


Dirk
Na chuj nam kolejny samolot uderzeniowy, skoro nie mamy wgl. samolotów przechwytujących ? do tego nawet f-35 nie ma szans z nowymi zestawami przeciwlotniczymi s-500, a to "ferrari" ma odstraszać własnie rosjan. Zakupy na miarę zjebanych polusów....jak zwykle zresztą."Ze względu na przyjętą w latach 80.–90. XX wieku doktrynę, w myśl której USA miało dysponować dwoma typami samolotów. ATF (Advanced Tactical Fighter) jako myśliwca przechwytującego przewagi powietrznej i JSF jako myśliwca uderzeniowego. W myśl tej doktryny powstał F-35 który miał operować nad polem walki oczyszczonym z myśliwców wroga i obrony powietrznej dalekiego zasięgu przez specjalnie do tego zaprojektowane F-22"
zbigniew klamczynski
chłopie weż zabawki i idż warzyć piwo polityka nie dla tak tęgiej głowy
zbigniew klamczynski
ten jaklubiak to jednak wojskowy idiota
Władysława Cyrek
Jóż niema nic wazniejszego masakra
Tom Signs
..pojednaj ...POKORA
P i a n i s s i m o
jakubiak Bredzi , to jest lis - mieszacz - mąciciel przebiegły rozbija konfederacje nadzieje dla Polski / głupkowato chichocze na temat Korwina / 18:20
yatzeg1
Klient ma powiedzmy 8zł, więc ma do wyboru 100g wódki lub 3 piwa. Po "reformie" Jakubiaka wyboru miał nie będzie - kupi 3 piwa. A co produkuje Jakubiak? Piwo. Oj nie ładnie Jakubiak.
pumeks001
Jaja kubiak - ten wąsik ah ten wąsik , chciałbym zobaczyć jak jakubiak tańczy w balecie w stroju baletnicy ,, ale że z Lyroyem , no niee
ewe098765
panie Marku,niech pan spierdala
Krystyna Tina
Czyżby pan Jakubiak miał ochotę na jazdę konno, nic nie stoi na przeszkodzie niech pan pokaże co pan potrafi! Panie Jakubiak niech pan nie krzyczy! Polacy nie są głusi!