Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Potęga Atomu

Dodano: 2018-08-06

Wyświetleń: 377688

Czas trwania: 43:58

Opis materiału Potęga Atomu


                 

Komentarze


Krzyżak 85
Jebana propaganda
Krisu
Sekunda na 8tys lat...to niezbyt duża precyzja.😂😂😂
marcin21235
Czytam wasze komentarze i z podziwu nie mogę wyjść. Jacy Wy jesteście mądrzy. Ktoś nawet potrafi przeprowadzić stabilną fuzję jądrową w własnym garażu. WOW!!!
Mefisto Mefistofeles
Piękne marzenie, tylko który koncern paliwowy na to pozwoli? Przecież nikt nie poświęci swoich zysków w imię planety i wspólnego dobra.,., W tym świecie kasa jest dobrem najwyższym😔😔😔
Pan X
Dlaczego nie produkować prądu normalnie czyli podgrzewając wodę węglem. Wszystko zostaje w przyrodzie wtedy.Atom tylko jest do tego żeby mordować ludzi i tyle.
Waldemar Kraft
W Hiroszymie było totalne LUDOBUJSTWO czy ci ludzie spokojnie spiom.............
angus
W kontekście atomu swego czasu Einstein ciekawie wypowiedział się na temat stosunków międzyludzkich: "Co to za straszne czasy, w których łatwiej rozbić atom niż ludzkie uprzedzenia!"
Krystyna Smolarczyk
https://www.youtube.com/watch?v=igQz3505y7s&lc=z22vizyxpuytfllgh04t1aokgpwo4encocyz1tl54q1drk0h00410.1555452941759803
s3k4t0r
Trochę nie aktualne elektrownie atomowe są beeee ale nawet gdyby rozczepianie atomu było ok i nie było by odpadu radioaktywnego to przy dzisiejszym zużyciu uranu i jego wydobyciu mamy zapas na max 230 lat wiec napewno jest wyczerpywalne a po tym czasie zostaniemy ( nasze dzieci i ich potomkowie ) z śmieciami i odpadami nuklearnymi na kilkanaście tysięcy lat .... Krótkowzroczność i beztroska jeszcze obróci się przeciwko nam ... myślenie ze jakoś to będzie ze w przyszłości ktoś coś wymyśli i będzie dobrze a teraz cieszmy się tania energia i zarabiamy krocie na przyszłych pokoleniach to najprostsza droga do samozagłady ....
Łukasz
silniki jonowe na napędzie nuklearnym - naturalne perpetuum na napędzie z tuk-tuka :)