Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

LALECZKA - oficjalny zwiastun filmu

Dodano: 2019-04-29

Wyświetleń: 401307

Czas trwania: 01:44

Opis materiału LALECZKA - oficjalny zwiastun filmu


         20 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie „Laleczka”, współczesna wersja kultowego horroru. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy pierwszy zwiastun filmu.

 „Laleczka” przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki. W filmie występują: Aubrey Plaza („Ingrid wyrusza na Zachód”, „Legion”, „Parks and Recreation”) jako Karen, nominowany do nagród Tony i Emmy Brian Tyree Henry („Atlanta”, „Wdowy”, „Gdyby ulica Beale umiała mówić”) jako detektyw Mike Norris i Gabriel Bateman („Gdy gasną światła”, „American Gothic”) jako Andy. Głosem kultowej lalki przemówi actor Mark Hamill („Gwiezdne wojny”, „Templariusze”).        

Komentarze


Bruno z ŁODZI
Nowy pennywise 2
Bruno z ŁODZI
Dobra noc 😈
Kacpe r
ciary mnie przeszly od samego zwiastunu... To co bedzie w kinie?
FOcusED SnipeR
chetnie obejrzę w wieku 36 lat film ktory mi porył banie za gowniarza😂😂
FOcusED SnipeR
oglądałem po kryjomu na video na vhs jak miałem 7 lat... później balem sie byc sam w domu... siostra miala taka wielka lalke...moze nie byla az tak podobna ale była duża i wyobraznia robila robotę... wracalem ze szkoly to tylko otwieralem kluczem drzwi wrzucalem plecak i spierdalalem do kolegi albo na boisko dopoki ktos nie wrocil do domu😂😂😂... mialem uraz po tym filmie.... ale fakt faktem ze dla 7 latka mogl byc to szok...
Bartosz14052008
A Ten Remake Nie Jest Zrobiony DreamWorks? Bo DreamWorks Został wkupiony Przez Comcast w 2016 czy 2017
Ka X
Po co wogóle remake skoro oryginał z 88 jest lepszy i ma klimat.
Maja
Uwielbiam Chucky więc trzeba pooglądać 😃😃
Krystian_Piernik
wow :o
midżi
Ja na tym byłem 6 razy serio epik film