Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Pioruny film dokumentalny. Lektor PL

Dodano: 2017-09-16

Wyświetleń: 59084

Czas trwania: 01:19:53

Opis materiału Pioruny film dokumentalny. Lektor PL


                 

Komentarze


Konto Dla Beki
a skąd wiedzą ze to kij nie przyciągnął pioruna ? otwara przestrzeń człowiek 'zainteresowal' piorun czy moze ten kij ?
Dominik Suchy
No ok ale jak polecieli na ksiezyc skoro musieli opuscic strefe bezpieczenstwa?a promieniowanie przenika nawet przez statki kosmiczne i niszczy podzespoly w satelitach?
Bobas Gen
Może magia może blef.... ale doświadczenie z przeżycia jest i głowę dam za to... bo to zapamiętane mam. Takie właśnie doświadczenie gdyż światło było pierwsze a raczej; Primo. Ognie Św. Elma, następnie błysk; i za chwilę dźwięk ale tak jak podczas wypadku np. samochodowego; efekt zwolnienia czasu. Takie coś jest znane nie koniecznie każdy tak ma. Ale dźwięk że tak napiszę był oddzielony czasem od błysku światła który całkowicie oślepił minęło ale w tzw. tym motywie zwolnienia czasu ok. od 8 do 10 sek.. Natomiast dźwięk wrócił pierwszy po ok. 45- nawet po 60 sek., całkowite oślepienie trwało dobre ponad 60sek.. Fizycznie się zgadza.
Paweł Gruszka
Przeczą prawą grawitacji, aha... xDCzyli magia istnieje, Wow!
Bobas Gen
I nie próbujcie tego w domu bo to był dosłownie albo cud albo mega fart. A nie przewidziało mi się ani nic z tych rzeczy, poza tym co ktoś stwierdzi bądź doda w sensie na pewno wiem co to było lub uważam że Ci się przewidziało lub wydaje mi się to piszę; To wasze zdanie. Prawda jest jedna przeżyłem takie coś i mam to jako doświadczenie oraz zapamiętane.
Bobas Gen
A ja przeżyłem uderzenie w około mnie gdyż słyszałem pierwszy raz słyszałem dźwięk na długo po uderzeniu. Po pierwsze purpurowo-niebieskie-białe owalne kręgi, następnie pochłonęło mnie światło tak gęste że czubek nosa jest nie widoczny, dosłownie w tym momencie zrozumiałem że piorun uderzył; ale gdzie dźwięk; i tu chwila po której tak czysty dźwięk nie basu ale wysokiego tonu i jakby odwróconego niskiego tonu lecz niesłychanej czystości dźwięku. Po czym dźwięk oddalał się ale dobiegał do uszu w sposób odwrotny; dosłownie grzmot puszczony od tyłu; obijający się od wzgórz; gdyż mieszkam w górach, dopiero docierał do uszu. Nie musisz wierzyć ale jak to się mówi mam te doświadczenie jako przeżyte i zachowane w głowie.
Rudek
Moja babcia opowiadała jak piorun kulisty wpadł do kuchni przez okno i latał po nim następnie podpalił firane
No Name
Bardzo interesujące
Marcin Imperator
Pierunie kaj lejziesz?
Mirosław Ciureja
Jestem ciekaw czy ktoś złapał piorun