Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Złoty olej królewski

Dodano: 2018-01-22

Wyświetleń: 224296

Czas trwania: 11:10

Opis materiału Złoty olej królewski


         Zakładamy Partię Słowian! : PSP czyli "Partia Słowian Polskich" potrzebuje waszego poparcia. Na stronie http://www.armiaslowian.pl znajdziecie wszystkie informacje oraz statut partii. Zbierajcie podpisy i przesyłajcie do nas. Razem możemy więcej!
Jeżeli chcecie nam pomóc prosimy o wpłaty na konto Fundacji Słowiańskie Powroty KRS 0000706371 z tytułem "darowizna": 
PKO BP 55 1020 2629 0000 9202 0366 0040        

Komentarze


agnieszka lebera
kiwi rośnie u mnie w ogrodzie woj dolnośląskie od kilkunastu lat, ma ponad 8 m wysokości, dojrzałych owoców wielkości śliwki zbieram rokrocznie kilka wiader ( dotyczy innych Pańskich filmów gdzie kom są zablokowane )
urszula bieniek
To są Perełki Wiedzy ! Bezcennej Wiedzy ! Pana mądrość, doświadczenie, wszystkie porady i przepisy są na wagę złota. Ratuje Pan nasze Zdrowie ! Daje Świadomość, Nadzieję i Wiarę ! Wielki Szacunek dla Pana, bo dzieli się Pan z nami całym swoim cudownym sercem . Niech Pan nam żyje w zdrowiu i szczęściu kope lat. Jest Pan naszym przewodnikiem i nauczycielem. AUTORYTETEM Potrzebujemy Pana
Paweł Tykociński
Tak ksiazka by sie przydala 👍👍👍
Wiktor wiktor
pamiętajcie do dziesiątej o dziesiątej jeden juz nie działa
wala szczepanik
PROSZĘ napisać jak długo wklepywac olej w biodro ===Dziękuję ślicznie
Tomasz Siwek
witam Pana, zrobiłem "złoty olej...." krok po kroku według instrukcji, ale olej ma stęchły zapach...niby to logiczne o trzech miesiącach stania w słońcu...ale czy tak ma być? czy olej nadal będzie miał swe właściwości?
Elżbieta Ziąbkowska
Właśnie go zrobiłam! Dodałam złoto 24 karatowe,bo właśnie to łączy się z organizmem człowieka. Robiłam dokładnie jak mówił nasz pan Adolf. Nie wiem tylko czy to złoto ma się rozpuścić? Odnoszę wrażenie,że płatki są codziennie mniejsze. A jaki kolor tych olejów mi wyszedł. Iście złoty. I wcale nie ma w tym nic skomplikowanego,łatwizna. Tylko długie czekanie - 3 miesiące.
Piotr Jordan
Nie czaje dlaczego ludzie daja Panu kciuki w doł ???dziekuje 👍👍👍
Lucyna Lenart
A czy można od Pana kupić jakieś syropy ?
Maria Sadowska
ksiazka jest tym po co mozna zawsze siegnac i zawsze w niej znajdziemy te same informacje ktorych nikt nam nie zmienie jesli ona stoi u nas na polce