Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału "Państwo Polin nadchodzi"? Czy rząd PiS odda kopalnie Krupiński i dlaczego sprowadza ruski węgiel?


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Krystian Gorczyca
Oddadzą wszystko te kurwiszony
ludo patriota
Może jeszcze Millera i Pawlaka zaprosicie co??????
ludo patriota
Przepraszam bo chyba nie zrozumiałem.... kogo zapraszacie??? Tomasza Nałęcza???? tego parszywca prawą rękę Komorowskiego ????  Panie Rola , no tego już za wiele.... powstaje następna tv resortowa. Ale gnój.
Marian Pasiut
Nie gadajcie o chińskiej agenturze bo to zasłona propagandowa w stylu JOSEF GOEBELS,operacja fałszywej flagi wobec tego, że na rzecz żydowskich bandziorów tracimy POLSKĘ czyscie Rola w trepie kołysany
Marian Pasiut
żaden okrągłostołowy rząd nie zrobił Polaków tak w ch-#uja jak PIS(partia interesów syjonistycznych).Po podlaniu swojej zdradzieckiej misji sosem patriotycznym,katolickim,żołnierzami wyklętymi ,zmienił w wielkim skrócie mówiąc,nasz kraj w POLIN,jakiegoś potworka którym pomiata np.UPAdła UPADLINA,ŻE NIE WSPOMNĘ O powaznych krajach.NIESTETY wspomógł ich w tym - uwiarygadniając w oczach PISludu,PADRE TADEO-nastepny szwindel- i jego pałac-dwór z żebraniny powstały i cygaństwa.NIE POZWÓLMY IM do końca zrobić z nas dziadów we własnym bogatym kraju czy wygnańców.Wyrzućmy żydowskie bandy roszczeniowo rozbójnicze i ich polskojęzyczne zastępy nadzorców,rozliczmy tego z TORUNIA za cygaństwo nie wysyłajmy nawet grosza bo dajemy na własna zgubę!
Łukasz Wę
Głosujcie na Brauna Korwina Winnickiego to koalicja proPolska WON ZDRAJCY WON
HajliHajlo
znajdzie się sznur na kaczora i schetyny łby.
Bu Ba
pierd...one szmondackie pisdzielskie szabesgoje!!!!!!!!!!!!!!
Marian Szkliniarz
Ja się pytam gdzie są związkowcy? Niech zorganizują ludzi i na Warszawę, a my tym którzy rządzą pokażemy gdzie ich miejsce w szeregu. To co oni wyprawiają to się nie mieści w głowie.
Anti Ja
1/ tak długo jak politycy "łażą" na kolacje, tak długo CBA nie powinno wychodzić z rządu - częstowanie michą żarełka to najczystsza korupcja 2/ niech się wpraszają na wodę na kościach do zwykłych obywateli 3/ nic im nie da do myślenia film "Zniesławienie czyli cała prawda o antysemityźmie" gdzie żyd pokazuje jak się rozgrywa państwa???? Co za goje!!!