Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Szkolenie - Sposób na koszty - (kredyt czy leasing?)

Dodano: 2016-11-16

Wyświetleń: 87174

Czas trwania: 08:05

Opis materiału Szkolenie - Sposób na koszty - (kredyt czy leasing?)


         Popularne i kosmiczne metody szukania kosztów (kredyt czy leasing)?

Zapraszamy do skorzystania z naszych bezpłatnych szkoleń. 
http://www.sklodowscy.pl/aktualnosci/najnowsze-informacje/

Zarejestruj się na szkolenie: 
http://wiedzaifinanse.pl/nasze-szkolenia/biezace-szkolenia/        

Komentarze


Justyna Szczot-Sokołowska
Pan tak tłumaczy, że nic nie można zrozumieć.
Romek B.
Taki kraj. Zadzwoń a oszukamy urząd podatkowy . Brawo . Masz lewe dochody ,nie daj zarobić państwu ,daj nam . Prosty przekaz .
Janusz G.
Sprzedał im reklamę firmy, cwane, podoba mi się, nie jego zachowanie a pomysł jak nie płacić podatków.
Stronger er
Niestety podatki są jakie są więc trzeba kombinować
Marek G
masakra, facet jest doradcą podatkowym, więc patrzy tylko od strony podatkowej. Ale... nie uwzględnia wielu rzeczy m.in. cash flow przy zakupie za gotówkę vs leasing/kredyt, czyli tego, że kasa która zostaje w firmie (kredyt/leasing) może dalej pracować, a przy zakupie za gotówkę, nie dość, że jej nie ma to jeszcze trzeba zapłacić wyższy podatek!
mylo pasek
Talent metodyczny = zero...nic nie skumalem...a ogarniam teorie wzglednosci Einsteina i równanie Schroedingera...
Dymuś
http://e-m2m.pl/5bdb151ead89e jak ktoś szuka leasingu
Ryszard Kriegs
A jak wynajem długoterminowy?
Robert Dudczak
200.700 brutto po odjęciu 50% VAT mi wychodzi 181.935 netto . Prowadzącemu wyszło 180.000 netto. Poprawcie mnie jeśli się mylę ?
Firma Bez Problemu
szanowny Panie biorąc pod uwagę iż cała masa firm księgowych nie potrafi prowadzić doradztwa i planowania podatkowego :) a znam nawet takie ktore funkcjonują jako SC i promują tę formę swoim kontrahentom !! to leasing jest zbawieniem bo inaczej każdy by miał tylko księgowane faktury a nie daj Boże jeszcze blednie porozliczane amortyzacje a tak dostaje fakturę która juz tylko trzeba zaksięgować :))), w takim ujęciu leasing na nieruchomości tez się nie powinien opłacać :) a na łódki już w ogóle itd idt pytanie potem jest zasadnicze jak do danego przedmiotu w firmie jako koszty podchodzi US a jak jeśli ten przedmiot jest w leasingu i na sam koniec jeśli ma pan firmę o dużej skali ryzyka to leasing jest idealnym zabezpieczeniem lub formą nie blokowania siebie i kapitału ( mowie tu np o firmach transportowych ) bo w trakcie leasingu jak sie panu powinie noga szuka pan człowieka-firmy do przepisania leasingu na niego za odstępne np i ma pan problem z głowy , posiadając cos na własność i to amortyzując musi pan to fizycznie sprzedać, zamknąć kredyt a to już inna para kaloszy i jeszcze jedno a to powinien pan mówić na początku jako ten co powinien uczyć jak chronić sie przed debilizmami aparatu fiskalnego , jak komornik za puka do drzwi firmy ktora ma leasing to nawet nie ma co zabrać bo to nie mój przedmiot :))) tak wiec leasing ma wile różnorakich korzyść ( połowy nawet nie omówiłem ) z których należy umieć korzystać ale rozumiem ze księgowo to panu inaczej wychodzi :) pozdrawiam