Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Zniewolona informacja - ofiara słabego państwa? Prof. Józef Oleński i Piotr Grajkowski

Dodano: 2019-01-12

Wyświetleń: 6008

Czas trwania: 01:12:55

Opis materiału Zniewolona informacja - ofiara słabego państwa? Prof. Józef Oleński i Piotr Grajkowski


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Zielony Kraków
Urzędnicy powinni być zwolnieni! To jest warstwa pasożytów na organizmie narodu. Siedzą i pierdzą w stołki i jeszcze biorą ciężkie pieniądze za to. W USA rząd nie pracuje i nic się nie zawaliło a wręcz przeciwnie. Ilu jest urzędników na mieszkańca w Niemczech?
marchor52
Cudowny jest ten gość w okularkach, który prowadzi narrację, że "jak nie wiemy, to nie możemy powiedzieć, ale.... Uważam, że jest to podła cyniczna manipulacja...." A jeszcze przed chwilką mówił i trajlował, że nie wiemy jak było to powiedziane na tej konferencji.... Nie wiemy, ale ja wydam wyrok - podła cyniczna manipulacja.(20:48) Po prostu MISTRZ mataczenia !!! Oj, coś mi to przypomina.... pewien kodeks, którym posługuje się naród prawniczy...
irysek
1:10:08 "My nie jesteśmy w tak złej sytuacji, bo jeśli chodzi o rozwiązania instytucyjonalne, organizacyjne mamy regulatory, które mają odpoowiednie kompetencje, tylko te kompetencjwe powinny być uznawane przez innych" itd. . O tym jakie mamy systemy przekonaliśmy się podczas przesłuchań ws. afery Amber Gold. Branie kasy - TAK, odpowiedzialność = ZERO. Ten Pan to zwykły klarier, który wie komu należy klaskać.
irysek
Proszę tego gościa więcej nie zapraszać, bo jest tak odrealniony od rzeczywistości, że szlag mnie trafia. Przecież nie chodziło o wysokość zarobków "pięknych pań" od Glapińskiego, tylko o ioch przygoptowanie zawodowe. I na tym można było zakończyć tegho vloga. Przedszkolanka? Czy to są faktycznie odpowiednie kompetencje do pracy w NBP? Ten człowiek n ie ma pojęcia co dzieje się w państwoiwych firmach (mówię o tym syfie, w którym pracowałam tj. Instytucie |Ochrony Środowiska - Państwowym Instytucie "Badawczym") i innych tego typu jednostkach, gdzie hula dowola płacowa oparta na systemie płacowym z 1984 roku!!!!! Ukłądy zbiorowe są pomijane, a wypłaty kreopwane zarządzeniami dyrekcji, która jak przyciśnie na "odpowiedniej" rozmowie w cztrey oczy przewodniczącego związku, to nie ma bata, żeby dyrekcja nie robiła wypłat qw dowolnej wysokości dla swoich pretorian i donosicieli. I w ten oto sposób - pod płaszczykiem tajności rodzi się w pracy "miła atmosfera" oraz długa lista "szwagrów w kasie" będących wysoko opłacanymi kurwami.
Beatrice Bourne
Profesor powinien wiedzieć 'jak się TO mówi po polsku'.... Nie da się zaprosić kogoś, kto był? (na tej konferencji)Jak mówić o ochronie danych osobowych, jak pesel chcą wszędzie, nawet na petycjach, a ów zawiera datę urodzenia. Suma summarum - strata cennego czasu na takie oczywiste rzeczy. Bicie piany ze zgniłego jaja.
Mariusz Borowski
Bzdury gada Pan Profesor. gdyby wprowadzić to, co proponuje to ani o żydach, ani o Niemcach i ich antypolskich działaniach nie moglibyśmy napisać ani słowa. Zaszczuliby nas pozwami jak próbują zaszczuć np teraz Witolda Gadowskiego.
Adam M
SKAD WYCIAGNELISCIE TEGO NIBY PROFESORA, PISOWSKIEGO LIZUSA. OD DAWNA NIE SLYSZALEM TAKIEGO KOLKA I KLAMCZUCHA.
Art Droid
W bantustanie tylko model szwedzki - każdy kto bierze choćby 1zł ma obowiązek ujawnić dochody. I tyle w temacie. A jak się ktoś "wstydzi" to niech nie bierze proste !!
Baba Jaga
Zmniejszyć. Liczbę pracowników budżetówki o połowę, a zarobki reszty skoczą o 100%
Aleksander Wisniewski
tego nie da sie sluchac. Polskie panstwo nie istnieje w gospodarce, tu wszystko/wuekszosc jest w rekach zagranicznych, jestesmy kolonia! jakim trzeba byc chamem, aby rozwalic gospodarke Polski i domagac sie wynagrodzenia... jak w Niemczech, gdzie urzednicy panstwowi i rzad robi wszystko, aby ich wlasny przemysl sie rozwijal! skandal