Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału Kto zapomniał o Polakach pomordowanych w niemieckim obozie Auschwitz!? J. Międlar wRealu24!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Bogdan G
Zaden uczciwy człowiek nie poda reki kukizowi sbekowi
Bogdan G
Kukiz ty sprzedajny sb eku
Bogdan Stachowicz
To jest przejmowanie Państwa Polskiego!!!Rodacy obudzcie się wreszcie!!!!!!Przecież 97% parlamentu jest pochodzenia żydowskiego,dlatego na naszych oczach nastepuje likwidacja Państwa Polskiego!
Mixa Mixa
Kościół ma wielką siłę w Polsce ale nie przewodzi Polakom w słusznej sprawie. Dlaczego? To proste. Góra kościoła to osadzeni na stołkach szydo - komuniści. Kościół naprawdę mógłby wiele zrobić ale nie zrobi.
Mixa Mixa
A wy tak. Szydki to, szydki tamto. S to przecież ten i poprzedni zdradziecki nie polski rząd pozwala na to. Prawda czy nie?
Adan
To że politycy z top hierarchii są skundleni to już jasno widać (wyszło szydło z koryta) ale że mamy jakiś dziwny hybrydowy Kościół prowadzony nie przez katolickich pasterzy lecz hybrydowych pastuchów . I to skundlone plemię to plemię padalców na usługach żmijowego plemienia, szmalcownicy, prostytutki, bezideowe lizodupy działają na szkodę Polski i to nie ma szyldów politycznych czy religijnych .
stern
śp. Czesława Kwoka była 14 letnim dzieckiem, SS- manka bez powodu, uderzyła ją kijem w twarz łamiąc jej kość twarzy.
nova biala
Czas najwyzszy odzyskac Auschwitz, zrobic ekshumacje w Jedwabnem i polozyc kres ZYDOWSKIEMU TOTALITARYZMOWI NA POLSKIEJ ZIEMI.Nalezy zadac oficjalne pytanie rzadzacym i Cywinskiemu Z JAKIEGO POWODU Polacy nie maja prawa isc z polskimi flagami, a Zydzi takie prawo maja.Jesli okaze sie ze Auschwitz jest juz oficjalnie strefa eksterytorialna, to nalezy dowiedziec sie kto podpisal odpowiednie dokumenty, bo to jest podstawa do zastosowania wobec tej osoby/osob ART. 127 KK. Zamach stanu.§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.Brakuje mi na transparentach widocznego wielojezycznego komunikatu na temat LICZBY POLSKICH OFIAR, bo swiat nie ma bladego pojecia, ze tam ginely inne nacje niz zydowska. Po tym czego sie dowiedzialam o gen Franku, warto tez wspomniec na transparentach, ze PIERWSZYMI OSADZONYMI w obozie zaglady Auschwitz byli Polacy, ktorych w 1940 roku w liczbie 728, wyslal pol Zyd, pol Niemiec Hans Frank.
maka paka
Ludzie trzeba obcokrajowców uświadamiać i mówić po angielsku, nawet słabym angielskim ! Dla Polaków tylko napisy, albo dawać angielskie napisy...To takie proste a nikt o tym nie pomyśli...😥😥
t f
Zydy nie tylko rzadza w Polsce ale rowniez w USA, co za plemie zmijowe,synagoga szatana