Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Reklama na Facebooku krok po kroku

Dodano: 2018-04-10

Wyświetleń: 7509

Czas trwania: 01:39:19

Opis materiału Reklama na Facebooku krok po kroku


         Z tego webinaru dowiesz się jak ustawić reklamę na Facebooku.        

Komentarze


Marcin Gogolowicz
Strasznie ciężko się to ogląda, gdyż nie widać dobrze co robisz. Zrzut ekranu jest za mały i wielu rzeczy trzeba się domyślać. Wytrzymałem ponad 20 minut, ale już nie daję rady :-(
Kamil
Czy np w przypadku sali weselnej mogę zainstalować Pixel na kilku konkurencyjnych salach aby lowic potencjalnych klientów?
adam458
Zwięźle i zrozumiale. Świetna potężna dawka wiedzy
Angela
Uwielbiam Pana za ten filmik! Od razu poleciał sub i łapka w górę. Jest tylu specjalistów "od Facebooka", że głowa mała. Reklamują się przez media społecznościowe, zapraszają do swoich super, mega, kozackich filmików (do których dostęp oczywiście PO sprzedaniu firmie swoich danych osobowych i zgodzie na wysyłkę materiałów reklamowych) - człowiek wchodzi tam i... Nic. Z filmiku dowiaduje się WYŁĄCZNIE, że może wszystkiego nauczyć się na płatnym szkoleniu. I człowieka krew zalewa. Bo przebrnął przez rodo, ciasteczka, reklamy, podał swoje wszystkie dane i zaakceptował 4 regulaminy żeby usłyszeć z treści darmowego szkolenia, że wszystkiego dowie się na płatnym szkoleniu? Yyy... Robimy z ludzi debili. Rozumiem, każdy chce zarobić. Ale w takich momentach czułam się po prostu oszukana. Ci ludzie nie postarali się nawet żeby chociaż jedną przydatną wskazówkę/trik podać swoim potencjalnym klientom. A Pan? W prosty, czytelny sposób podzielił się z ludźmi swoją wiedzą. Bez owijania w bawełnę i wmawiania na siłę, że to jest wszystko takie trudne, że trzeba zatrudnić speca od marketingu. ŚWIETNA ROBOTA! Bardzo dziękuję za czas poświęcony na ten webinar. :) Będę polecać i reklamować Pana gdzie tylko mogę.
Grzesiek
Czy instalowanie piksela ma sens mając tylko fanpage na fb, nie mając strony www, sklepu, bloga?
Grzesiek
Jak najlepiej zoptymalizować reklamę w przypadku zachęcenia kupna w sklepie stacjonarnym?
apple prem
Czesc, mozesz mi podpowiedziec jakie są inne spsoby reklamy na fb? Chce dotrzec do osob szukajacych pracy. Jak dodawalem posty na grupach to mialem 4-5 klientow dziennie za 10 ogloszen ale nie bede ryzykwoal bana.Wydalem 20 zł, 2000 wyswietlen - 1 pytnaie o produkt ... 0 sprzedanych... targetowanie tej grupy 0 rezultatow, moze jakies niestandardowe grupy odbiorcow lub platne posty oferowane przez adminow ? Pozdrawiam
BabyMetka
Jaki cel reklamy wybrać, aby osoby pisały do naszego fanpage, w celu wspólnego zaprojektowania i kupienia zestawu pościeli ? Nie jest to sprzedaż przez sklep www, a przez rozmowę.
Jarosław Krokowski
W czym zrobić taką czołówkę z kostek?