Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Szymowski u Szlachtowicza o rządach PiS, Ziobrze, wymiarze sprawiedliwości i Polsce!

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 12551

Czas trwania: 51:40

Opis materiału Szymowski u Szlachtowicza o rządach PiS, Ziobrze, wymiarze sprawiedliwości i Polsce!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, pomiędzy godz. 12:00 a 15:00. Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv


Fot. PAP, Stach Leszczyński        

Komentarze


Kapitan Nemo
W ramach mafii paliwowej był aresztowany również detektyw Rutkowski były partner Patrycji Koteckiej, żony Ziobry. Może to też była jakaś zemsta bo z tego co pamiętam Rutkowski swego czasu udzielał wywiadów w których niepochlebnie wypowiadał się o Ziobrze.
Maria Leśniak-Wojciechowska
Jeżeli jest pan stroną w sprawie, to trzeba zarejestrować się w portalu sądowym i otrzyma pan informację na swojego e-maila jakie podejmowane są czynności.
Michał Kluczny
Ziobro to ku....wa i pajac. A prawnik z niego jak z koziej dupy trąba. Idź ty chłopie( mowa o panu Zbyszku)u kaczora wyro ścielać.
Art Droid
Rozsądnie facet mówi. Odpowiedź na pytanie dlaczego Polacy są niszcxeni podatkami i innymi regulacjami ? Bo zamożni obywatele mieli by w du** kaczora i jego jałmużnę 500- . Bo nie musieli by wyjeżdżać za chlebem po całym świecie.
grzes
Jesienne wybory ostatnią szansą dla Polski i Polaków...!!!!!! PIS-PO to jedno anty Polskie szambo..!!! Polacy obudżcie się albo stracicie ojczyznę........!!!!!!!!!
marta mi
Dziękuję za wspomnie sprawy Ziobry przeciw lekarzom jego ojca. Skandaliczna sprawa, zniszczone życia i kariery zdolnych lekarzy. A teraz zmiany w prawie dzięki którym w podobnej sytuacji będzie bezwzględne więzienie dla lekarzy.
defekt123osobowosci
Widzę że radykalizacja u was postępuje. PiS wam utopiło Konfederację pod progiem to zapraszacie trepa , którego glupi uśmieszek sugeruje, że nie może być poważnym dziennikarzem, a raczej przyjmuje zlecenia dziennikarskie. Manipulacji bez liku, powielanie bzdur (Kaczyński podzielił Polaków na tych lepszego i gorszego sortu), insynuacji (zgrabnie przedstawionych jako opinie - "Ziobro otacza się ludźmi ze służb PRL), domysłów itp.. Najbardziej żenujący program jaki widziałem na waszym kanale, w istotny sposób podważajacy waszą wiarygodność.. Aż muszę jeszcze coś dodać. Dotarłem do 36 min a tam o walce z dopalaczami. Ten "dziennikarz" uważa, że walka Ziobry z dopalaczami to hucpa, bo każdy powinien mieć prawo nie zapinać pasów, narażać swoje zdrowie i życie - zaćpać się jeśli ma ochotę, z tym że nie powinien być potem leczony za publiczne. No brawo, niech ci "w pełni korzystający ze swojej wolności" ludzie potem na ulicach. Czy można głupiej? Pewnie tak, niech PiS wygra kolejne wybory to wrealu zawrze sojusz nie tylko z Angora ale i z wyborczą. Ile może Sakiewicz tuczyć się za nasze, a my tu biedujemy jak wyborcza pod pisowskim reżimem.
Barbara Limba
Jakie- srakie..tawariszczi.
ryszard tarasewicz
Prokurator Mierzewski latami prowadził Masę,chronił go.Masa jako świadek koronny dokonywał dalej przestępstw o czym Mierzewski doskonale wiedział.Nazywanie takiego prokuratora "dobrym i profesjonalnym" jest kłamstwem.Szymowski jest niewiarygodny.A co do ziobry - kolejny aparatczyk PiSu.
mgosia21
Zangora to komunistyczne pismo i nikt tego nie czyta