Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału PILNE! Czy Polska idzie w kierunku zachodniej degeneracji? Szlachtowicz i Rola! Telefony od widzów!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Malina
Cywiński .... WYNOCHA ! Od roku to krzyczę ! ! ! !
llongin
Dobra robota Panowie, trzymajcie tak dalej :-)
joxsmpg
Polska dogania zachód w zastraszającym tempie ale niestety demoralizacją i patologią społeczną, czyż nie oto im chodzi. Pozdrawiam.
ares44
KDS
Tomasz Majewski
To co sie dzieje w Polsce to jest upadek, madrzy ludzi by do tego nie dopuscili, tak to wyglada, to jest moja opinia, dziekuje, ;-)
Аleksander Matichyn
Macie demokrację, wolność, tolerancję, i prawie uwolnienie od Boga!Młodzież, nie ma autorytetu. Dzieci gardzą rodzicami i ich nakazów. Jest tak jak na zachodzie tylko bez kasy. Dziadki bierzcie RÓŻANIEC w ręce, rodzice módl Cię się za dzieci wasze. Media, nie poblikujcie i nie wyswietlajcie zło.
Slavia Polinska
JAK TO JEST NIBY POLSKI ŻONCIE, ŻE POLSKA POLICJA BRONI MANIPULANTA I KŁAMCY SZYDOWSKIEGO, KTÓRY ZA WASZĄ ZGODA KIERUJE MUZEUM W NIEMIECKO-NAZISTOWSKIM OBOZIE W OŚWIĘCIMIU I SZYKANUJE POLAKÓW, ZACHOWUJE SIĘ JAK RASISTA WOBEC POLAKÓW ODWIEDZAJĄCYCH WW. MUZEUM, LEKCEWAŻY POLSKIE OFIARY, WPUSZCZA NA TEREN WW. MUZEUM OBCE, SZYDOWSKIE SŁUŻBY SPECJALNE - TO SKANDAL I ZDRADA STANU!!!
Jan Kos
A może by tak zorganizować marsz wszechsłowiański w warszawie , zaprosić gości z innych państw słowiańskich(oprócz upadliny) oraz z państw bałtyckich węgier i finlandii (mimo że to nie są słowianie)
TOMASZ KLIMKIEWICZ
O czym mowa ewidentnie widać w tym macki rządu w Polsce, który już ją przejął dla obcej nacji. Kiedy Polacy przejrzą na oczy. Przecież inaczej nikt nie dopuściłby do tylu niecnych działań przeciwko naszemu narodowi. Ludzie obudźcie się i nie głosujcie na nich, ratujcie ten kraj.
Czeslaw Jamer
Lubie Pana Role ale nie glosuje w polskich wyborach Panie Marcinie z tej prostej przyczyny ze glos oddany powinien byc Itu uzyje slowa glosem w pelni sprawdzonym a nie glosem na niby. Czy znajomosc jezyka polskiego I dostep po drugiej stronie oceanu do internetu jest rownowaznikiem do zycia codziennego polskich obywateli w Polsce? Nie sadze. Nie jestem zadnym rosyjskim trolema po prostu osoba o konserwatywnych pogladach politycznych popierajaca sercem w Polsce Konfederacje ktoremu to ugrupowaniuz glebi serca zycze super wynikow w jesiennych wyborach parlamentarnych.