Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Mózg zmienia się sam

Dodano: 2016-03-19

Wyświetleń: 135316

Czas trwania: 55:06

Opis materiału Mózg zmienia się sam


         .        

Komentarze


Elzbieta Prazmo
Słowo niemożliwe powinno się usunąć z mowy potocznej i ze słowników i innych książek.
PIT NIP
mózg człowieka ma większa moc obliczeniową niż najpotężniejsze obecne superkomputery. Żaden komputer nie powstaje przypadkiem, ale jest dziełem inteligentnej istoty i tak też jest z mózgiem _______ Google : " Boży superkomputer część 2 - 1000 Petaflopów w twoim mózgu. Arcydzieło JEZUSA "........ google : " Złote Miasto - niesamowity wieczny dom chrześcijan "
kilometr
Niezwykle ciekawy.Zauważyłem pewne ciekawostki. Rytuały, treningi, powtarzane w nieskończoność, utrwalają pewne połączenia międzyneuronowe, rozwijając ich moc, ale jednocześnie ograniczając ich elastyczność wykorzystania. A drugie to, że samo wyobrażanie sobie czynności, skutkuje bardzo podobnie tak jak jej wykonywanie. Czyli silne projekcje, jakie sobie tworzę w głowie, są jak trening, bo są powtarzane częściej niźliby to było możliwe w życiu, w praktyce. Powstają myślokształty. I jest to zgodne z teorią kwantową na temat postrzegania wszechświata. Inną ciekawostką może być przełożenie tych spostrzeżeń o mózgu na teorię biocentryzmu, która mówi przede wszystkim, że nasz mózg pracuje jak odtwarzacz nagrania, rzutuje bodźce na nasze wszystkie zmysły, a nam się wydaje, że je postrzegamy/odbieramy z otaczającej nas rzeczywistości.
Ewa Turska
sami się okaleczcie, włókna nerwowe przecinane......dramat, nawet jeśli ma to coś udowodnić,eksperymentujcie na własnych bachorach
Jan Fenzlan
Człowiek sam się nie uczłowieczy...Mózg sam nie nauczy się myśleć.Musi zostać "umózgowiony".
Marius ChristianDwaZero
Bóg nie rządzi za pomocą czarów tylko ma wszystko co istnieje podłączone do swego mózgu.
Palma p
Faszyści
PANA Niego
Spoko :D
Ola Ola
poczułam się inaczej.
Piotr Kwasnicki
Ja także się z tym programem nie zgadzam.Sa różne rodzaje pamięci wzrokowa,słuchową.Kazdy człowiek jest inny i każdy różnie przyswaja informacje.Gierki nie rozwiążą takich problemów.Raczej odwrotnie- niszczą pamięć.