Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału Korwin-Mikke, Bosak, Zawisza, Sommer, Rola i inni! MEGA debata o przyszłości polskiej prawicy i RP!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


A A
NARODOWCY WYWALCIE Z POLSKI WSZYSTKICH LUDOBÓJCZYCH ŻYDOMASONÓW, WYWALCIE ICH NA ZAWSZE Z POLSKICH RZĄDÓW I SAMORZĄDÓW !!!
krecikopulos
Konfedracja do boju!https://demotywatory.pl/4928385/The-Konfedergens
Piotr Kisielewski
jezus myl stopy innym
konrado1974
Jedyny konstytucyjny Prezydent II Rzeczpospolitej to pan Jan Potocki
Mark Zembron
PO PIs wysyla dyplomatow do USA, zeby rozbic Polonie. Morawiecki Powiedzial ze jest nas " kilka tysiecy" . Jest nas tutaj ponad ; 10 Milionow I ciagle rosnie ! Jak nie bedziemy glosowac na T. umana , to przepadnie w wyborach 2020. Musicie go odpowiednio powitac w W-wie 1-go Wrzesnia ! Przygotujcie transparenty "nie 447 "
Jerzy Parzymies
To co mowi i sugeruje Sommer to nic innego jak namawianie do przejecia kierownictwa Konfederacji przez szbergojow i zydow z PIS , Ktorzy "wielcy patrioci "nie zgadzaja sie z polityka PIS ale zawsze glosuja zgodnie proisraelskie ustawy takie jak IPN . Teraz ci zydzi z PIS przeszliby do Konfederacji zeby ja zazydzic i pozniej robic to co im Mosad rozkarze ! Mam nadzieje ze Konfederacja bedzie w przyszlosci opierac sie na ludziach sprawdzonych i wiarygodnych w swoich przekonaniach , a nie takich co zmieniaja partie w zaleznosci od sytuacji . Polska ma wiele takich przykladow - Morawiecki , Sikorski , Giertych i wielu innych na , ktorych Polacy sie zawiedli i , ktorzy zrobili duzo zla Polsce i Polakom . A pan Sommer powinien uzupelnic swoj zyciorys Na Wikipedii poniewaz nikt nie zna jego pochodzenia , rodziny , itp. Nie mozna zaczynac zyciorysu od szkoly sredniej , jak to zrobil pan Sommer chyba ze ma sie cos do ukrycia .
adam radke
Panie Sommer rasisto ! won od pp franciszka. Dla mnie zepsułess!! Fajna konferencję!!!!!!!
coco tornado
Jak można podczas spotkania z ludźmi pisać na telefonie komórkowym? To może oznaczać tylko jedno. Brak szacunku. Zatem tego Pana już nie obsługujemy. Politycy, którzy nas nie szanują już się nam znudzili. No chyba, że nie...
tv REPUBLIKA
STWÓRZCIE FUNDACJE NA RZECZ POLSKIEJ ARMI . ZBIERAJCIE PIENIĄDZE NA NOWOCZESNĄ BROŃ ORAZ POLSKĄ TECHOLOGIĘ . ZROBIĆ TO TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ !!!! POŁOWE ZBIERANYCH PIENIĘDZY TRZYMAĆ NA KONTACH NA RZECZ POSPOLITEGO ZRYWU WOLNOŚCIOWEGO , NA CZAS WOJNY..!!! NIKT NAM NIE POMORZE JEŚLI SOBIE POMORZEMY !!
Tatulek33
Grzegorzu! Czy jesteś kuzynem żydowskiego Jurka Brauna, który uciekł do Izraela?