Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26

Dodano: 2018-05-10

Wyświetleń: 2966873

Czas trwania: 29:40

Opis materiału Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26


         👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym odcinku gościem „7 metrów pod ziemią” jest były ksiądz Marcin Kuśmirek. 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


Kobieta niezwykła 😀
Zgadzam się ja odeszłam od kk
Jack Burton
Problem w tym ze wielu uczciwych ksiezy robi dobra robote w malych miastach wsiach itp. ale niestety "kierownictwo" to jedna wielka mafia i skurwysynstwo i hipokryzja
Magdalena Zięba
Wieże w Boga, ale do kościoła nie chodzę, bo nie mam zaufania do księży. Jestem praktykująca, ponieważ modlę się codziennie. Wzięłam ślub cywilny, ponieważ za dużo sobie liczą za udzielenie sakramentu, gdzie powinien być darmowy. Gdy zmarła moja babcia, ksiądz dostał kasę za pogrzeb, nie dość, że organista prowadził 3/4 ceremonii to pomylił imię babci. Wzburzyło mnie, że w trakcie taca poszła w ruch, bo przecież mało kasy i mało. Pogrzeb Babci, był pierwszym na jakim byłam i zdziwiłam się, jak organista zapytał kto bierze Komunię, bo nie wie ile sztuk wziąć. No gdyby to nie był taki smutny moment w moim życiu, to pewnie pogadałabym z nimi na ten temat, przecież to jakaś paranoja!
kowal_pietrq
.ukamienować ? Bóg to wymyślił ? a Syn jego ochronił właśnie od tego rodzaju śmierci pewną Kobietę i sam się wystawił na śmierć. <brawo dla Tego Pana za interpretacje Bożych przykazań> . Pozdrawiam
Nati 1207
Fajnie że ktoś wreszcie pokazuje prawdę :) I nie boi się o tym mówić :)
Irena F
A gdzie pokora i służba?
Tania Elektronika
gałki mu latają jakby czytał :)
Michal Glabek
A może dla odmiany rozmowa z jakimś księdzem, zakonnikiem bądz siostrą zakonną, którzy odkryli w tym swoje powołanie i są z tego zadowoleni? Jakkolwiek by na to patrzeć, taka decyzja jest również kontrowersyjna i wymaga wiele odwagi.
Kiki _
Śmieszy mnie kiedy ktoś mówi, że kościół to mafia ,że po śmierci bóg ich osądzi -przecież to paradoks. Kościół wymyślił boga przez ludzką słabość, przez to uwierzyli a oni sie wzbogacili.
Te Ka
Kler to banda czarna mafia ..