Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26

Dodano: 2018-05-10

Wyświetleń: 4146514

Czas trwania: 29:40

Opis materiału Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26


         👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym odcinku gościem „7 metrów pod ziemią” jest były ksiądz Marcin Kuśmirek. 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


elfetka
Coś mi się wydaje, że facet bardziej nadawał się od samego początku do bycia małżonkiem, ojcem a może biznesmenem a nie księdzem. Jeżeli 4 dni po świeceniach zaczął zastanawiać się co zrobił ze swoim życiem, bo trafił na parafię gdzie najwyraźniej nie dogadywał się z proboszczem, to chyba marne było to jego powołanie. I to ciągłe powtarzanie,ze nigdy świętym nie był. Może jednak trochę facet wdał się w ojca , o którym sam mówi,ze delikatnie mówiąc łatwym nie był. Mam wrażenie,ze po raz kolejny widzę kogoś pogubionego, czego powodem są niekoniecznie pozytywne przeżycia z dzieciństwa, młodości i domu rodzinnego. A ta historyja o tym ,ze po kilku latach dowiedział się ,że podobno skasował 2tys zł za pogrzeby, które sam odprawił. Po kilku latach? Przecież takie fakty ludzie zazwyczaj komentują na bieżąco...
agnieszka dolega
wybral po prostu nie odpowiednie zajecie .i sam w to nie wierzy
Six-245
Ale ten człowiek jest męczący w słuchaniu
UneFeiteech4 Eavereas
17:49 WTF diabeł??
Marta S
Specyficzny, ale inteligentny Człowiek, który ma ukształtowane własne zdanie i nie boi się głośno myśleć. Odnośnie decyzji po 15latach - Lepiej późno niż nigdy.
Krystian J
Omija pytania bo sie boi...nie dziwie sie czarne mamby by go zaciukały
Andrzej Mazur
ten wywiad to jedna wielka sciema i maniuplacja,bo ten byly ksiadz zostal wyrzucony z kaplanstwa wlasnie za te przestepstwa jakie dokonywal i to on zostal wyrzucony a nie sam odszedl, bo mu sie cos nie podobalo, zostal wyrzucony za przestepstwa jakie dokonywal, a w wywiadze nic takiego nie bylo i wszystko zostalo w wywiadzie zatuszowane przez prowadzacego. albo jako dziennikarz powinien mowic prawde a nie ukrywac i falszowac i maniupulowac widzami nieprzestawiajac prawdy i zatajac prawde.
andrzej grom
Jadłeś i byłeś zdrów a teraz na banicji szczekasz i gryziesz rękę , która Cię karmiła i będąc nalanym żółcią jesteś w swych ogólnych zarzutach niewiarygodny a wręcz sterowany przez kogoś , komu zależy na umniejszeniu społecznej siły kościoła w Polsce i tylko ślepy na umyśle tej gry nie widzi .
Panna Kot
Ten ksiądz to fajny mężczyzna. Skierował mojego ojca na odwyk. Zajmuje się w ogóle takimi ludźmi jak on. I nie waży słów, mówi jak facet do faceta.
Maryla Swiatek
BO ja tym powiedziala ŻE ksiądz nasz kaltolicki powinien mieć prawo BY mieć żonę JA JESTEM ZA