Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Nowa religia klimatycznej lewicy - kult św. Grety. Joanna Teglund

Dodano: 2019-07-07

Wyświetleń: 15350

Czas trwania: 46:34

Opis materiału Nowa religia klimatycznej lewicy - kult św. Grety. Joanna Teglund


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Viercisłav Siermiężny
Dinozaury? Teraz już wiemy jak wyginęły:walczyły z klimatem i lewicowały a reszty dokonała ONZ ze swoją "Agendą Jurajską".Pogody Ducha,Darz Bór!
Elizabeth Matraszek
Pani Joanno, ma pani racje 100%. Szkoda ze pani sie wycofala z  YouTuba. Brakuje mi pani logiki, I trzezwego spojrzeia na sytuacje.
Ifs & Buts
Nieznośna maniera mówienia, pointa nigdy nie jest w zasięgu nie tylko słuchacza, ale samej mówiącej. Argumentacja typu "jedna pani powiedziała", rozwlekłe dygresje, postękiwania, niczym niepoparte, prymitywne, chamskie insynuacje ("bo lewica to ona czuje nosem pieniądze"), i kompletny bełkot w kwestii klimatu (bo Jaś Kapela, bo Greta ma ładny dom, bo lewica wykorzystuje dzieci, bo Soros). Pani ma w głowie taki groch za kapustą, że zęby bolą. Jest specjalistką od niczego, ale chętnie pouczy "przeciętnego Polaka", którego ma za idiotę. Nieprawdopodobna ignorantka z zamiłowaniem do teorii spiskowych. I chyba najnudniejsza mówczyni pod słońcem, kompletnie pozbawiona dyscypliny umysłowej.
Ruthra
Yyy, eee, a pani, yyy, eee wygląda, jak yyyy typowa yyyy Polka emm?
ImMikoFreako
Proponuje wszystkim prujdupom obejrzenie czegos madrego nt zmian klimatycznych zamiast powtarzania bredni zaslyszanych od p Roli czy p Korwina.
Katharina Buchwald
Szacunek Pani Joanno - wspaniały materiał.Przyznam, że "święta" Greta od początku była dla mnie podejrzana .Również cała ta HISTERIA Klimatyczna.A reszta - no cóż - schemat jest zawsze ten sam - najpierw straszyć - potem "ratować" - przy okazji zarabiać i....odwracać uwagę zastraszonej masy od grubych przekrętów.Pozdrawiam Trzeźwo Myślących.Nie lękajmy się. Z Bogiem.
pawciotube
Orwell się kłania. Możni tego świata naprawdę już tak przeorali mózgi ludzi,ze trudno ich nawet nazywać gojami.Byłoby to zbyt obraźliwe dla świata zwierzęcego. Zwierzątka choć mają instynkt i kierują się prawami natury.A ludzie z wypranymi mózgami niestety nawet tego nie posiadają..Widzę ,że można już ludźmi kierować jak lalkami w teatrze z kukiełkami.
Piotr W
Pełna zgoda z Panią Joanną, tylko dlaczego wciąż mówi o strajku, który ma być 24 maja w materiale z 7 lipca. Pozdrawiam.
Peter Schröder
Pani Joanno Pani jest naszym nowym Jezusem !
Gibons Gumi
Ej ale czerwoni kmerzy chyba coś bardzo podobnego twierdzili. Mianowicie że trzeba słuchać dzieci bo one nie są spaczone egoizmem dorosłych itd, i do czego to doprowadziło.To nie znaczy że dzieci nie trzeba słuchać, wręcz przeciwnie ale nie dajmy się manipulować.