Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Test Zabawek Naukowych #2

Dodano: 2019-02-10

Wyświetleń: 481858

Czas trwania: 13:46

Opis materiału Test Zabawek Naukowych #2


         Składam wierny model rakiety Saturn V. Plus garść ciekawostek o samej rakiecie.
https://www.facebook.com/SciFunPL        

Komentarze


Wojciech Spejn
Taka myśl mnie naszła, a może zrobiłbyś odcinek obalający argumenty sceptyków lądowania na księżycu? W stylu płaskiej Ziemi :D!
Jacek-Jan
Scifn czy jako dociekliwy człowiek policzyłeś ile faktycznie jest tych klocków?Co do lądowania ludzi na księżycu to były tylko dwie korzyści: propagandowa (USA najlepsze komuchy do domu) i psychologiczne (ale czad! Ludzie podbijają kosmos)Zamiast jednego człowieka na księżycu przez kilkadziesiąt minut można było mieć kilkadziesiąt tygodni misji łazika.
Kamil Machar
Gdy Scifun bawi się w bmw
Michael Ponicki
Właśnie dostałem od swojej narzeczonej ten zestaw. Po wspólnym obejrzeniu tego materiału ze łzami w oczach wspominałem swoje małe zestawy z dzieciństwa. I proszę - 4 worek leci, 33 lata na karku i mega fuuuuun. Kocham swoją narzeczoną : D
GYT3R
8:09 DaaaaaaB
Michał Gwiazda
scifun na ziemi odkryto nowy kontynent...i ziemia jest płaska plz zrób film o zelandi XD
Songo Looz
SciFun nigdy nie przypomina się o łapki subskrypcje. Jak widać w związku z tym jego filmy mimo ogromnej popularności mają mało łapek w górę. Więc jako już lekko podchmielony dobry towarzysz proszę Was o łapki w górę dla tego chłopaka. Jestem ciekaw jak szybko moi mili zareagujecie. Piątek 22.02 mamy 35 tysięcy łap. Pozdrawiam Cię chłopie i życzę byś doświadczył teleportacji w swoim życiu.
Artorias Wojownikzwyboru
Chłopie ulżyj sobie jakimś dragiem nie męcz się tak widzę że wam system się sypie. Adamowicze smoleńsk , pornografię , edukacje seksualne , gendery , mięsożerstwa , rewolucje , wojny tak tak loty w kosmos ;) to wszystko co piszę to teorie spiskowe jak Hitler i Stalin do depopulacji ludności dlatego długo nie pociągniecie nie męcz się chłopie nie warto być agentem i wylądować na kompost w następnym życiu ze szekle :)
Artorias Wojownikzwyboru
Ziemia jest płaska agenci wasze dowody empiryczne matematyka i klocki lego coraz lepiej :D
Tina Styles
ja to układałem 4 godziny